Soutěžní formulář

Údaje o tipujícím

Vyplňte údaje, ať vás můžeme přiřadit k dalším tipům. Náš systém vyhodnocení je zvláště citlivý na správné a vždy stejné vyplnění jména a příjmení. Pište jméno vždy ve stejném tvaru.
Vaše emailová adresa
Email máš špatný tvar. Zkuste ho opravit.
Není vyplněn email
Vaše jméno
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněno jméno
Vaše příjmení
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněno příjmení

Závod

Vyberte závod, který tipujete
  • Lombardie
  • Lombardie
  • Paříž – Roubaix
- vyberte závod -
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn závod
Číslo etapy
-
+
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Typ závodu
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Číslo etapy
-
+
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Typ závodu
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!

Tipujte celkového vítěze - Lombardie

Tipujte celkového vítěze - jako číslo etapy dejte 0. Pro každou další etapu zvolte číslo etapy. Začněte psát a vyberte jezdce z našeptávače. Nutno vybrat z našeptávače, aby byl tip platný. Je možné, že budete muset na jezdce ze seznamu kliknout 2x. Omlouváme se za technickou chybu.
Uzávěrka tipů na etapu
Uzávěrky tipů i s profilem etapy najdete pod tímto formulářem. Startovní listina. Někteří jezdci mohou chybět z důvodu nekompletní soupisky. Zkopírujte je z odkazu.
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Kdo bude první? Napište jméno.
  • 1. Deceuninck - Quick Step
  • 1 ALAPHILIPPE Julian
  • 10. EF Education - Nippo
  • 101 FORTUNATO Lorenzo
  • 102 BAIS Davide
  • 103 CHRISTIAN Mark
  • 104 FETTER Erik
  • 105 GAVAZZI Francesco
  • 106 RAVASI Edward
  • 107 WACKERMANN Luca
  • 11 BERTHET Clément
  • 11. EOLO-Kometa
  • 111 PINOT Thibaut
  • 112 ARMIRAIL Bruno
  • 113 GAUDU David
  • 114 LADAGNOUS Matthieu
  • 115 REICHENBACH Sébastien
  • 116 ROUX Anthony
  • 117 VALTER Attila
  • 12 CHAMPOUSSIN Clément
  • 12. Groupama - FDJ
  • 121 YATES Adam
  • 122 CASTROVIEJO Jonathan
  • 123 DUNBAR Eddie
  • 124 GEOGHEGAN HART Tao
  • 125 HENAO Sebastián
  • 126 MOSCON Gianni
  • 127 SIVAKOV Pavel
  • 13 CHEREL Mikaël
  • 13. INEOS Grenadiers
  • 131 BAKELANTS Jan
  • 132 EIKING Odd Christian
  • 133 HIRT Jan
  • 134 MEINTJES Louis
  • 135 PETILLI Simone
  • 136 ROTA Lorenzo
  • 137 TAARAMÄE Rein
  • 14 COSNEFROY Benoît
  • 14. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 141 MARTIN Dan
  • 142 DE MARCHI Alessandro
  • 143 FROOME Chris
  • 144 GOLDSTEIN Omer
  • 145 HERMANS Ben
  • 146 NEILANDS Krists
  • 147 WOODS Michael
  • 15 HÄNNINEN Jaakko
  • 15. Israel Start-Up Nation
  • 151 ROGLIČ Primož
  • 152 BENNETT George
  • 153 BOUWMAN Koen
  • 154 HOFSTEDE Lennard
  • 155 KRUIJSWIJK Steven
  • 156 OOMEN Sam
  • 157 VINGEGAARD Jonas
  • 16 O'CONNOR Ben
  • 16. Team Jumbo-Visma
  • 161 CRAS Steff
  • 162 HOLMES Matthew
  • 163 KRON Andreas
  • 164 MARCZYŃSKI Tomasz
  • 165 VAN GILS Maxim
  • 166 VANHOUCKE Harm
  • 167 WELLENS Tim
  • 17 PARET-PEINTRE Aurélien
  • 17 STORER Michael
  • 17. Lotto Soudal
  • 171 CARRETERO Héctor
  • 172 GONZÁLEZ Abner
  • 173 MÜHLBERGER Gregor
  • 174 PEDRERO Antonio
  • 175 ROJAS José Joaquín
  • 176 RUBIO Einer Augusto
  • 177 SERRANO Gonzalo
  • 18. Movistar Team
  • 181 QUINTANA Nairo
  • 182 BARGUIL Warren
  • 183 DELAPLACE Anthony
  • 184 FLÓREZ Miguel Eduardo
  • 185 GESBERT Élie
  • 186 HARDY Romain
  • 187 OWSIAN Łukasz
  • 19. Team Arkéa Samsic
  • 191 YATES Simon
  • 192 CHAVES Esteban
  • 193 HOWSON Damien
  • 194 KANGERT Tanel
  • 195 NIEVE Mikel
  • 196 SCHULTZ Nick
  • 197 ZEITS Andrey
  • 2 ALMEIDA João
  • 2. AG2R Citroën Team
  • 20. Team BikeExchange
  • 201 BARDET Romain
  • 202 ARENSMAN Thymen
  • 203 BENOOT Tiesj
  • 204 DONOVAN Mark
  • 205 HAMILTON Chris
  • 206 LEKNESSUND Andreas
  • 21 DE TIER Floris
  • 21. Team DSM
  • 211 POZZOVIVO Domenico
  • 212 BENNETT Sean
  • 213 CAMPENAERTS Victor
  • 214 CLARKE Simon
  • 215 STOKBRO Andreas
  • 216 SCHMID Mauro
  • 217 SUNDERLAND Dylan
  • 22 JANSSENS Jimmy
  • 22. Team Qhubeka NextHash
  • 221 NIBALI Vincenzo
  • 222 BRAMBILLA Gianluca
  • 223 EG Niklas
  • 224 GHEBREIGZABHIER Amanuel
  • 225 LÓPEZ Juan Pedro
  • 226 MOLLEMA Bauke
  • 227 SKUJIŅŠ Toms
  • 23 MEURISSE Xandro
  • 23. Trek - Segafredo
  • 231 POGAČAR Tadej
  • 232 AYUSO Juan
  • 233 FORMOLO Davide
  • 234 HIRSCHI Marc
  • 235 MAJKA Rafał
  • 236 MCNULTY Brandon
  • 237 ULISSI Diego
  • 24 SBARAGLI Kristian
  • 24. UAE-Team Emirates
  • 241 FRAPPORTI Marco
  • 242 GRADEK Kamil
  • 243 ORRICO Davide
  • 244 PEARSON Daniel
  • 245 SCHNEITER Joab
  • 246 STACCHIOTTI Riccardo
  • 247 ZARDINI Edoardo
  • 25 TULETT Ben
  • 25. Vini Zabù
  • 26 VAKOČ Petr
  • 27 VERVAEKE Louis
  • 3 BAGIOLI Andrea
  • 3. Alpecin-Fenix
  • 31 BAIS Mattia
  • 32 BISOLTI Alessandro
  • 33 CEPEDA Jefferson Alexander
  • 34 CHIRICO Luca
  • 35 MUÑOZ Daniel
  • 36 RAVANELLI Simone
  • 37 SEPÚLVEDA Eduardo
  • 4 CATTANEO Mattia
  • 4. Androni Giocattoli - Sidermec
  • 41 VLASOV Aleksandr
  • 42 BATTISTELLA Samuele
  • 43 CONTRERAS Rodrigo
  • 44 FELLINE Fabio
  • 45 LUTSENKO Alexey
  • 46 SÁNCHEZ Luis León
  • 47 SOBRERO Matteo
  • 5 DEVENYNS Dries
  • 5. Astana - Premier Tech
  • 51 LANDA Mikel
  • 52 BUITRAGO Santiago
  • 53 HAIG Jack
  • 54 MÄDER Gino
  • 55 PADUN Mark
  • 56 TEUNS Dylan
  • 57 WILLIAMS Stephen
  • 6 EVENEPOEL Remco
  • 6. Bahrain - Victorious
  • 61 CARBONI Giovanni
  • 62 COVILI Luca
  • 63 GABBURO Davide
  • 64 GAROSIO Andrea
  • 65 MONACO Alessandro
  • 66 ZANA Filippo
  • 67 ZOCCARATO Samuele
  • 7 VANSEVENANT Mauri
  • 7. Bardiani-CSF-Faizanè
  • 71 SCHACHMANN Maximilian
  • 72 ALEOTTI Giovanni
  • 73 BUCHMANN Emanuel
  • 74 FABBRO Matteo
  • 75 GROßSCHARTNER Felix
  • 76 KONRAD Patrick
  • 77 SCHELLING Ide
  • 8. BORA - hansgrohe
  • 81 MARTIN Guillaume
  • 82 BERHANE Natnael
  • 83 FERNÁNDEZ Rubén
  • 84 GESCHKE Simon
  • 85 LAFAY Victor
  • 86 PEREZ Anthony
  • 87 ROCHAS Rémy
  • 9. Cofidis, Solutions Crédits
  • 91 URÁN Rigoberto
  • 92 BARTA Will
  • 93 CAMARGO Diego Andrés
  • 94 GUERREIRO Ruben
  • 95 HIGUITA Sergio
  • 96 POWLESS Neilson
  • 97 WHELAN James
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 1. tip
Kdo bude druhý? Napište jméno.
  • 1. Deceuninck - Quick Step
  • 1 ALAPHILIPPE Julian
  • 10. EF Education - Nippo
  • 101 FORTUNATO Lorenzo
  • 102 BAIS Davide
  • 103 CHRISTIAN Mark
  • 104 FETTER Erik
  • 105 GAVAZZI Francesco
  • 106 RAVASI Edward
  • 107 WACKERMANN Luca
  • 11 BERTHET Clément
  • 11. EOLO-Kometa
  • 111 PINOT Thibaut
  • 112 ARMIRAIL Bruno
  • 113 GAUDU David
  • 114 LADAGNOUS Matthieu
  • 115 REICHENBACH Sébastien
  • 116 ROUX Anthony
  • 117 VALTER Attila
  • 12 CHAMPOUSSIN Clément
  • 12. Groupama - FDJ
  • 121 YATES Adam
  • 122 CASTROVIEJO Jonathan
  • 123 DUNBAR Eddie
  • 124 GEOGHEGAN HART Tao
  • 125 HENAO Sebastián
  • 126 MOSCON Gianni
  • 127 SIVAKOV Pavel
  • 13 CHEREL Mikaël
  • 13. INEOS Grenadiers
  • 131 BAKELANTS Jan
  • 132 EIKING Odd Christian
  • 133 HIRT Jan
  • 134 MEINTJES Louis
  • 135 PETILLI Simone
  • 136 ROTA Lorenzo
  • 137 TAARAMÄE Rein
  • 14 COSNEFROY Benoît
  • 14. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 141 MARTIN Dan
  • 142 DE MARCHI Alessandro
  • 143 FROOME Chris
  • 144 GOLDSTEIN Omer
  • 145 HERMANS Ben
  • 146 NEILANDS Krists
  • 147 WOODS Michael
  • 15 HÄNNINEN Jaakko
  • 15. Israel Start-Up Nation
  • 151 ROGLIČ Primož
  • 152 BENNETT George
  • 153 BOUWMAN Koen
  • 154 HOFSTEDE Lennard
  • 155 KRUIJSWIJK Steven
  • 156 OOMEN Sam
  • 157 VINGEGAARD Jonas
  • 16 O'CONNOR Ben
  • 16. Team Jumbo-Visma
  • 161 CRAS Steff
  • 162 HOLMES Matthew
  • 163 KRON Andreas
  • 164 MARCZYŃSKI Tomasz
  • 165 VAN GILS Maxim
  • 166 VANHOUCKE Harm
  • 167 WELLENS Tim
  • 17 PARET-PEINTRE Aurélien
  • 17 STORER Michael
  • 17. Lotto Soudal
  • 171 CARRETERO Héctor
  • 172 GONZÁLEZ Abner
  • 173 MÜHLBERGER Gregor
  • 174 PEDRERO Antonio
  • 175 ROJAS José Joaquín
  • 176 RUBIO Einer Augusto
  • 177 SERRANO Gonzalo
  • 18. Movistar Team
  • 181 QUINTANA Nairo
  • 182 BARGUIL Warren
  • 183 DELAPLACE Anthony
  • 184 FLÓREZ Miguel Eduardo
  • 185 GESBERT Élie
  • 186 HARDY Romain
  • 187 OWSIAN Łukasz
  • 19. Team Arkéa Samsic
  • 191 YATES Simon
  • 192 CHAVES Esteban
  • 193 HOWSON Damien
  • 194 KANGERT Tanel
  • 195 NIEVE Mikel
  • 196 SCHULTZ Nick
  • 197 ZEITS Andrey
  • 2 ALMEIDA João
  • 2. AG2R Citroën Team
  • 20. Team BikeExchange
  • 201 BARDET Romain
  • 202 ARENSMAN Thymen
  • 203 BENOOT Tiesj
  • 204 DONOVAN Mark
  • 205 HAMILTON Chris
  • 206 LEKNESSUND Andreas
  • 21 DE TIER Floris
  • 21. Team DSM
  • 211 POZZOVIVO Domenico
  • 212 BENNETT Sean
  • 213 CAMPENAERTS Victor
  • 214 CLARKE Simon
  • 215 STOKBRO Andreas
  • 216 SCHMID Mauro
  • 217 SUNDERLAND Dylan
  • 22 JANSSENS Jimmy
  • 22. Team Qhubeka NextHash
  • 221 NIBALI Vincenzo
  • 222 BRAMBILLA Gianluca
  • 223 EG Niklas
  • 224 GHEBREIGZABHIER Amanuel
  • 225 LÓPEZ Juan Pedro
  • 226 MOLLEMA Bauke
  • 227 SKUJIŅŠ Toms
  • 23 MEURISSE Xandro
  • 23. Trek - Segafredo
  • 231 POGAČAR Tadej
  • 232 AYUSO Juan
  • 233 FORMOLO Davide
  • 234 HIRSCHI Marc
  • 235 MAJKA Rafał
  • 236 MCNULTY Brandon
  • 237 ULISSI Diego
  • 24 SBARAGLI Kristian
  • 24. UAE-Team Emirates
  • 241 FRAPPORTI Marco
  • 242 GRADEK Kamil
  • 243 ORRICO Davide
  • 244 PEARSON Daniel
  • 245 SCHNEITER Joab
  • 246 STACCHIOTTI Riccardo
  • 247 ZARDINI Edoardo
  • 25 TULETT Ben
  • 25. Vini Zabù
  • 26 VAKOČ Petr
  • 27 VERVAEKE Louis
  • 3 BAGIOLI Andrea
  • 3. Alpecin-Fenix
  • 31 BAIS Mattia
  • 32 BISOLTI Alessandro
  • 33 CEPEDA Jefferson Alexander
  • 34 CHIRICO Luca
  • 35 MUÑOZ Daniel
  • 36 RAVANELLI Simone
  • 37 SEPÚLVEDA Eduardo
  • 4 CATTANEO Mattia
  • 4. Androni Giocattoli - Sidermec
  • 41 VLASOV Aleksandr
  • 42 BATTISTELLA Samuele
  • 43 CONTRERAS Rodrigo
  • 44 FELLINE Fabio
  • 45 LUTSENKO Alexey
  • 46 SÁNCHEZ Luis León
  • 47 SOBRERO Matteo
  • 5 DEVENYNS Dries
  • 5. Astana - Premier Tech
  • 51 LANDA Mikel
  • 52 BUITRAGO Santiago
  • 53 HAIG Jack
  • 54 MÄDER Gino
  • 55 PADUN Mark
  • 56 TEUNS Dylan
  • 57 WILLIAMS Stephen
  • 6 EVENEPOEL Remco
  • 6. Bahrain - Victorious
  • 61 CARBONI Giovanni
  • 62 COVILI Luca
  • 63 GABBURO Davide
  • 64 GAROSIO Andrea
  • 65 MONACO Alessandro
  • 66 ZANA Filippo
  • 67 ZOCCARATO Samuele
  • 7 VANSEVENANT Mauri
  • 7. Bardiani-CSF-Faizanè
  • 71 SCHACHMANN Maximilian
  • 72 ALEOTTI Giovanni
  • 73 BUCHMANN Emanuel
  • 74 FABBRO Matteo
  • 75 GROßSCHARTNER Felix
  • 76 KONRAD Patrick
  • 77 SCHELLING Ide
  • 8. BORA - hansgrohe
  • 81 MARTIN Guillaume
  • 82 BERHANE Natnael
  • 83 FERNÁNDEZ Rubén
  • 84 GESCHKE Simon
  • 85 LAFAY Victor
  • 86 PEREZ Anthony
  • 87 ROCHAS Rémy
  • 9. Cofidis, Solutions Crédits
  • 91 URÁN Rigoberto
  • 92 BARTA Will
  • 93 CAMARGO Diego Andrés
  • 94 GUERREIRO Ruben
  • 95 HIGUITA Sergio
  • 96 POWLESS Neilson
  • 97 WHELAN James
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 2. tip
Kdo bude třetí? Napište jméno.
  • 1. Deceuninck - Quick Step
  • 1 ALAPHILIPPE Julian
  • 10. EF Education - Nippo
  • 101 FORTUNATO Lorenzo
  • 102 BAIS Davide
  • 103 CHRISTIAN Mark
  • 104 FETTER Erik
  • 105 GAVAZZI Francesco
  • 106 RAVASI Edward
  • 107 WACKERMANN Luca
  • 11 BERTHET Clément
  • 11. EOLO-Kometa
  • 111 PINOT Thibaut
  • 112 ARMIRAIL Bruno
  • 113 GAUDU David
  • 114 LADAGNOUS Matthieu
  • 115 REICHENBACH Sébastien
  • 116 ROUX Anthony
  • 117 VALTER Attila
  • 12 CHAMPOUSSIN Clément
  • 12. Groupama - FDJ
  • 121 YATES Adam
  • 122 CASTROVIEJO Jonathan
  • 123 DUNBAR Eddie
  • 124 GEOGHEGAN HART Tao
  • 125 HENAO Sebastián
  • 126 MOSCON Gianni
  • 127 SIVAKOV Pavel
  • 13 CHEREL Mikaël
  • 13. INEOS Grenadiers
  • 131 BAKELANTS Jan
  • 132 EIKING Odd Christian
  • 133 HIRT Jan
  • 134 MEINTJES Louis
  • 135 PETILLI Simone
  • 136 ROTA Lorenzo
  • 137 TAARAMÄE Rein
  • 14 COSNEFROY Benoît
  • 14. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 141 MARTIN Dan
  • 142 DE MARCHI Alessandro
  • 143 FROOME Chris
  • 144 GOLDSTEIN Omer
  • 145 HERMANS Ben
  • 146 NEILANDS Krists
  • 147 WOODS Michael
  • 15 HÄNNINEN Jaakko
  • 15. Israel Start-Up Nation
  • 151 ROGLIČ Primož
  • 152 BENNETT George
  • 153 BOUWMAN Koen
  • 154 HOFSTEDE Lennard
  • 155 KRUIJSWIJK Steven
  • 156 OOMEN Sam
  • 157 VINGEGAARD Jonas
  • 16 O'CONNOR Ben
  • 16. Team Jumbo-Visma
  • 161 CRAS Steff
  • 162 HOLMES Matthew
  • 163 KRON Andreas
  • 164 MARCZYŃSKI Tomasz
  • 165 VAN GILS Maxim
  • 166 VANHOUCKE Harm
  • 167 WELLENS Tim
  • 17 PARET-PEINTRE Aurélien
  • 17 STORER Michael
  • 17. Lotto Soudal
  • 171 CARRETERO Héctor
  • 172 GONZÁLEZ Abner
  • 173 MÜHLBERGER Gregor
  • 174 PEDRERO Antonio
  • 175 ROJAS José Joaquín
  • 176 RUBIO Einer Augusto
  • 177 SERRANO Gonzalo
  • 18. Movistar Team
  • 181 QUINTANA Nairo
  • 182 BARGUIL Warren
  • 183 DELAPLACE Anthony
  • 184 FLÓREZ Miguel Eduardo
  • 185 GESBERT Élie
  • 186 HARDY Romain
  • 187 OWSIAN Łukasz
  • 19. Team Arkéa Samsic
  • 191 YATES Simon
  • 192 CHAVES Esteban
  • 193 HOWSON Damien
  • 194 KANGERT Tanel
  • 195 NIEVE Mikel
  • 196 SCHULTZ Nick
  • 197 ZEITS Andrey
  • 2 ALMEIDA João
  • 2. AG2R Citroën Team
  • 20. Team BikeExchange
  • 201 BARDET Romain
  • 202 ARENSMAN Thymen
  • 203 BENOOT Tiesj
  • 204 DONOVAN Mark
  • 205 HAMILTON Chris
  • 206 LEKNESSUND Andreas
  • 21 DE TIER Floris
  • 21. Team DSM
  • 211 POZZOVIVO Domenico
  • 212 BENNETT Sean
  • 213 CAMPENAERTS Victor
  • 214 CLARKE Simon
  • 215 STOKBRO Andreas
  • 216 SCHMID Mauro
  • 217 SUNDERLAND Dylan
  • 22 JANSSENS Jimmy
  • 22. Team Qhubeka NextHash
  • 221 NIBALI Vincenzo
  • 222 BRAMBILLA Gianluca
  • 223 EG Niklas
  • 224 GHEBREIGZABHIER Amanuel
  • 225 LÓPEZ Juan Pedro
  • 226 MOLLEMA Bauke
  • 227 SKUJIŅŠ Toms
  • 23 MEURISSE Xandro
  • 23. Trek - Segafredo
  • 231 POGAČAR Tadej
  • 232 AYUSO Juan
  • 233 FORMOLO Davide
  • 234 HIRSCHI Marc
  • 235 MAJKA Rafał
  • 236 MCNULTY Brandon
  • 237 ULISSI Diego
  • 24 SBARAGLI Kristian
  • 24. UAE-Team Emirates
  • 241 FRAPPORTI Marco
  • 242 GRADEK Kamil
  • 243 ORRICO Davide
  • 244 PEARSON Daniel
  • 245 SCHNEITER Joab
  • 246 STACCHIOTTI Riccardo
  • 247 ZARDINI Edoardo
  • 25 TULETT Ben
  • 25. Vini Zabù
  • 26 VAKOČ Petr
  • 27 VERVAEKE Louis
  • 3 BAGIOLI Andrea
  • 3. Alpecin-Fenix
  • 31 BAIS Mattia
  • 32 BISOLTI Alessandro
  • 33 CEPEDA Jefferson Alexander
  • 34 CHIRICO Luca
  • 35 MUÑOZ Daniel
  • 36 RAVANELLI Simone
  • 37 SEPÚLVEDA Eduardo
  • 4 CATTANEO Mattia
  • 4. Androni Giocattoli - Sidermec
  • 41 VLASOV Aleksandr
  • 42 BATTISTELLA Samuele
  • 43 CONTRERAS Rodrigo
  • 44 FELLINE Fabio
  • 45 LUTSENKO Alexey
  • 46 SÁNCHEZ Luis León
  • 47 SOBRERO Matteo
  • 5 DEVENYNS Dries
  • 5. Astana - Premier Tech
  • 51 LANDA Mikel
  • 52 BUITRAGO Santiago
  • 53 HAIG Jack
  • 54 MÄDER Gino
  • 55 PADUN Mark
  • 56 TEUNS Dylan
  • 57 WILLIAMS Stephen
  • 6 EVENEPOEL Remco
  • 6. Bahrain - Victorious
  • 61 CARBONI Giovanni
  • 62 COVILI Luca
  • 63 GABBURO Davide
  • 64 GAROSIO Andrea
  • 65 MONACO Alessandro
  • 66 ZANA Filippo
  • 67 ZOCCARATO Samuele
  • 7 VANSEVENANT Mauri
  • 7. Bardiani-CSF-Faizanè
  • 71 SCHACHMANN Maximilian
  • 72 ALEOTTI Giovanni
  • 73 BUCHMANN Emanuel
  • 74 FABBRO Matteo
  • 75 GROßSCHARTNER Felix
  • 76 KONRAD Patrick
  • 77 SCHELLING Ide
  • 8. BORA - hansgrohe
  • 81 MARTIN Guillaume
  • 82 BERHANE Natnael
  • 83 FERNÁNDEZ Rubén
  • 84 GESCHKE Simon
  • 85 LAFAY Victor
  • 86 PEREZ Anthony
  • 87 ROCHAS Rémy
  • 9. Cofidis, Solutions Crédits
  • 91 URÁN Rigoberto
  • 92 BARTA Will
  • 93 CAMARGO Diego Andrés
  • 94 GUERREIRO Ruben
  • 95 HIGUITA Sergio
  • 96 POWLESS Neilson
  • 97 WHELAN James
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 3. tip

Tipujte celkového vítěze - Paříž – Roubaix

Tipujte celkového vítěze - jako číslo etapy dejte 0. Pro každou další etapu zvolte číslo etapy. Začněte psát a vyberte jezdce z našeptávače. Nutno vybrat z našeptávače, aby byl tip platný. Je možné, že budete muset na jezdce ze seznamu kliknout 2x. Omlouváme se za technickou chybu.
Uzávěrka tipů na etapu
Uzávěrky tipů i s profilem etapy najdete pod tímto formulářem. Startovní listina. Někteří jezdci mohou chybět z důvodu nekompletní soupisky. Zkopírujte je z odkazu.
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Kdo bude první? Napište jméno.
  • 1 GILBERT Philippe
  • 1. Lotto Soudal
  • 10. Groupama - FDJ
  • 101 VALGREN Michael
  • 102 BISSEGGER Stefan
  • 103 DOCKER Mitchell
  • 104 LANGEVELD Sebastian
  • 105 RUTSCH Jonas
  • 106 SCULLY Tom
  • 107 VAN DEN BERG Julius
  • 11 SAGAN Peter
  • 11. EF Education - Nippo
  • 111 LAPORTE Christophe
  • 112 ALLEGAERT Piet
  • 113 BOHLI Tom
  • 114 DRUCKER Jempy
  • 115 FINÉ Eddy
  • 116 CARVALHO Andre
  • 117 SAJNOK Szymon
  • 12 POLITT Nils
  • 12. Cofidis, Solutions Crédits
  • 121 KRISTOFF Alexander
  • 122 BJERG Mikkel
  • 123 BYSTRØM Sven Erik
  • 124 GAVIRIA Fernando
  • 125 LAENGEN Vegard Stake
  • 126 OLIVEIRA Rui
  • 127 TRENTIN Matteo
  • 13 BODNAR Maciej
  • 13. UAE-Team Emirates
  • 131 VAN BAARLE Dylan
  • 132 BASSO Leonardo
  • 133 DOULL Owain
  • 134 GOŁAŚ Michał
  • 135 KWIATKOWSKI Michał
  • 136 MOSCON Gianni
  • 137 ROWE Luke
  • 14 MEEUS Jordi
  • 14. INEOS Grenadiers
  • 141 TURGIS Anthony
  • 142 TERPSTRA Niki
  • 143 BOASSON HAGEN Edvald
  • 144 MAITRE Florian
  • 145 PETIT Adrien
  • 146 SOUPE Geoffrey
  • 147 VAN GESTEL Dries
  • 15 OSS Daniel
  • 15. Team TotalEnergies
  • 151 DURBRIDGE Luke
  • 152 BAUER Jack
  • 153 BEWLEY Sam
  • 154 JUUL-JENSEN Christopher
  • 155 PEÁK Barnabás
  • 156 STANNARD Robert
  • 16 SAGAN Juraj
  • 16. Team BikeExchange
  • 161 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
  • 162 BARBIER Pierre
  • 163 CARISEY Clément
  • 164 DELETTRE Alexandre
  • 165 JENSEN August
  • 166 RAJOVIĆ Dušan
  • 167 TRARIEUX Julien
  • 17 SCHACHMANN Maximilian
  • 17. DELKO
  • 171 KRAGH ANDERSEN Søren
  • 172 ARNDT Nikias
  • 173 BOL Cees
  • 174 EEKHOFF Nils
  • 175 KANTER Max
  • 176 PEDERSEN Casper
  • 177 SÜTTERLIN Jasha
  • 18. Team DSM
  • 181 VAN DER HOORN Taco
  • 182 DE GENDT Aimé
  • 183 DEVRIENDT Tom
  • 184 KREDER Wesley
  • 185 PLANCKAERT Baptiste
  • 186 VAN MELSEN Kévin
  • 187 VANSPEYBROUCK Pieter
  • 19. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 191 CAMPENAERTS Victor
  • 192 CLAEYS Dimitri
  • 193 CLARKE Simon
  • 194 GOGL Michael
  • 195 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
  • 196 NIZZOLO Giacomo
  • 197 WALSCHEID Max
  • 2 VERMEERSCH Florian
  • 2. BORA - hansgrohe
  • 20. Team Qhubeka NextHash
  • 201 GARCÍA CORTINA Iván
  • 202 CULLAIGH Gabriel
  • 203 ERVITI Imanol
  • 204 HOLLMANN Juri
  • 205 NORSGAARD Mathias
  • 206 JORGENSON Matteo
  • 207 MAS Lluís
  • 21 LAMPAERT Yves
  • 21. Movistar Team
  • 211 SWIFT Connor
  • 212 CAPIOT Amaury
  • 213 DECLERCQ Benjamin
  • 214 MCLAY Daniel
  • 215 NOPPE Christophe
  • 216 RUSSO Clément
  • 217 WELTEN Bram
  • 22 ASGREEN Kasper
  • 22. Team Arkéa Samsic
  • 221 HOULE Hugo
  • 222 BRUSSENSKIY Gleb
  • 223 FEDOROV Yevgeniy
  • 224 GIDICH Yevgeniy
  • 225 GRUZDEV Dmitriy
  • 226 MARTINELLI Davide
  • 227 PERRY Benjamin
  • 23 BALLERINI Davide
  • 23. Astana - Premier Tech
  • 231 DE BACKER Bert
  • 232 DEBUSSCHERE Jens
  • 233 JAUREGUI Quentin
  • 234 LECROQ Jérémy
  • 235 LEMOINE Cyril
  • 236 MOZZATO Luca
  • 237 VAN GENECHTEN Jonas
  • 24 DECLERCQ Tim
  • 24. B&B Hotels p/b KTM
  • 241 REX Laurenz
  • 242 CASTRIQUE Jonas
  • 243 DUPONT Timothy
  • 244 LIVYNS Arjen
  • 245 PAQUOT Tom
  • 246 ROBEET Ludovic
  • 247 WIRTGEN Tom
  • 25 SÉNÉCHAL Florian
  • 25. Bingoal Pauwels Sauces WB
  • 26 ŠTYBAR Zdeněk
  • 27 VAN LERBERGHE Bert
  • 3 FRISON Frederik
  • 3. Deceuninck - Quick Step
  • 31 VAN AERT Wout
  • 32 AFFINI Edoardo
  • 33 EENKHOORN Pascal
  • 34 GROENEWEGEN Dylan
  • 35 ROOSEN Timo
  • 36 TEUNISSEN Mike
  • 37 VAN HOOYDONCK Nathan
  • 4 GRIGNARD Sébastien
  • 4. Team Jumbo-Visma
  • 41 VANMARCKE Sep
  • 42 BARBIER Rudy
  • 43 BIERMANS Jenthe
  • 44 BOIVIN Guillaume
  • 45 HOFSTETTER Hugo
  • 46 WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • 47 VAN ASBROECK Tom
  • 5 SWEENY Harry
  • 5. Israel Start-Up Nation
  • 51 VAN DER POEL Mathieu
  • 52 DILLIER Silvan
  • 53 LEYSEN Senne
  • 54 MERLIER Tim
  • 55 PHILIPSEN Jasper
  • 56 RICKAERT Jonas
  • 57 VERMEERSCH Gianni
  • 6 VAN DER SANDE Tosh
  • 6. Alpecin-Fenix
  • 61 STUYVEN Jasper
  • 62 KIRSCH Alex
  • 63 LIEPIŅŠ Emīls
  • 64 PEDERSEN Mads
  • 65 SIMMONS Quinn
  • 66 SKUJIŅŠ Toms
  • 67 THEUNS Edward
  • 7 DEGENKOLB John
  • 7. Trek - Segafredo
  • 71 COLBRELLI Sonny
  • 72 HALLER Marco
  • 73 HAUSSLER Heinrich
  • 74 MILAN Jonathan
  • 75 MOHORIČ Matej
  • 76 SIEBERG Marcel
  • 77 WRIGHT Fred
  • 8. Bahrain - Victorious
  • 81 VAN AVERMAET Greg
  • 82 DEWULF Stan
  • 83 NAESEN Lawrence
  • 84 NAESEN Oliver
  • 85 SCHÄR Michael
  • 86 TOUZÉ Damien
  • 87 VAN HOECKE Gijs
  • 9. AG2R Citroën Team
  • 91 DÉMARE Arnaud
  • 92 DAVY Clément
  • 93 KÜNG Stefan
  • 94 LE GAC Olivier
  • 95 LIENHARD Fabian
  • 96 SINKELDAM Ramon
  • 97 STEWART Jake
  • DS AERTS Mario, MAES Nikolas
  • DS ALDAG Rolf, HARRIS Tim
  • DS ARNOULD Dominique, GENAUZEAU Benoit
  • DS BALDATO Fabio, PEIPER Allan
  • DS BAUER Steve, ZANINI Stefano
  • DS BOVEN Jan, VAN DONGEN Arthur
  • DS DE JONGH Steven, MEERSMAN Luc
  • DS DELOEUIL Alain, MARICHAL Thierry
  • DS DEMOL Dirk, VAN LANCKER Eric
  • DS DETILLOUX Christophe, BRANDT Christophe
  • DS ENGOULVENT Jimmy, ROUS Didier
  • DS GARCÍA ACOSTA José Vicente, LASTRAS Pablo
  • DS GÉRARD Arnaud, HINAULT Sébastien
  • DS GIRAUD Benjamin, ZAIKOV Hristo
  • DS GUESDON Frédéric, MADIOT Marc
  • DS HAYMAN Mathew, LAPAGE Lorenzo
  • DS JURDIE Julien, GUILLE Nicolas
  • DS KLIER Andreas, VANMARCKE Ken
  • DS KNAVEN Servais, LANCASTER Brett
  • DS LEYSEN Bart, ROODHOOFT Christoph
  • DS MICHAELSEN Lars, REDANT Hendrik
  • DS PEETERS Wilfried, VAN SLYCKE Rik
  • DS POITSCHKE Enrico, VALACH Ján
  • DS REEF Marc, WEST Philip
  • DS VAN DER SCHUEREN Hilaire, DE NEEF Steven
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 1. tip
Kdo bude druhý? Napište jméno.
  • 1 GILBERT Philippe
  • 1. Lotto Soudal
  • 10. Groupama - FDJ
  • 101 VALGREN Michael
  • 102 BISSEGGER Stefan
  • 103 DOCKER Mitchell
  • 104 LANGEVELD Sebastian
  • 105 RUTSCH Jonas
  • 106 SCULLY Tom
  • 107 VAN DEN BERG Julius
  • 11 SAGAN Peter
  • 11. EF Education - Nippo
  • 111 LAPORTE Christophe
  • 112 ALLEGAERT Piet
  • 113 BOHLI Tom
  • 114 DRUCKER Jempy
  • 115 FINÉ Eddy
  • 116 CARVALHO Andre
  • 117 SAJNOK Szymon
  • 12 POLITT Nils
  • 12. Cofidis, Solutions Crédits
  • 121 KRISTOFF Alexander
  • 122 BJERG Mikkel
  • 123 BYSTRØM Sven Erik
  • 124 GAVIRIA Fernando
  • 125 LAENGEN Vegard Stake
  • 126 OLIVEIRA Rui
  • 127 TRENTIN Matteo
  • 13 BODNAR Maciej
  • 13. UAE-Team Emirates
  • 131 VAN BAARLE Dylan
  • 132 BASSO Leonardo
  • 133 DOULL Owain
  • 134 GOŁAŚ Michał
  • 135 KWIATKOWSKI Michał
  • 136 MOSCON Gianni
  • 137 ROWE Luke
  • 14 MEEUS Jordi
  • 14. INEOS Grenadiers
  • 141 TURGIS Anthony
  • 142 TERPSTRA Niki
  • 143 BOASSON HAGEN Edvald
  • 144 MAITRE Florian
  • 145 PETIT Adrien
  • 146 SOUPE Geoffrey
  • 147 VAN GESTEL Dries
  • 15 OSS Daniel
  • 15. Team TotalEnergies
  • 151 DURBRIDGE Luke
  • 152 BAUER Jack
  • 153 BEWLEY Sam
  • 154 JUUL-JENSEN Christopher
  • 155 PEÁK Barnabás
  • 156 STANNARD Robert
  • 16 SAGAN Juraj
  • 16. Team BikeExchange
  • 161 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
  • 162 BARBIER Pierre
  • 163 CARISEY Clément
  • 164 DELETTRE Alexandre
  • 165 JENSEN August
  • 166 RAJOVIĆ Dušan
  • 167 TRARIEUX Julien
  • 17 SCHACHMANN Maximilian
  • 17. DELKO
  • 171 KRAGH ANDERSEN Søren
  • 172 ARNDT Nikias
  • 173 BOL Cees
  • 174 EEKHOFF Nils
  • 175 KANTER Max
  • 176 PEDERSEN Casper
  • 177 SÜTTERLIN Jasha
  • 18. Team DSM
  • 181 VAN DER HOORN Taco
  • 182 DE GENDT Aimé
  • 183 DEVRIENDT Tom
  • 184 KREDER Wesley
  • 185 PLANCKAERT Baptiste
  • 186 VAN MELSEN Kévin
  • 187 VANSPEYBROUCK Pieter
  • 19. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 191 CAMPENAERTS Victor
  • 192 CLAEYS Dimitri
  • 193 CLARKE Simon
  • 194 GOGL Michael
  • 195 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
  • 196 NIZZOLO Giacomo
  • 197 WALSCHEID Max
  • 2 VERMEERSCH Florian
  • 2. BORA - hansgrohe
  • 20. Team Qhubeka NextHash
  • 201 GARCÍA CORTINA Iván
  • 202 CULLAIGH Gabriel
  • 203 ERVITI Imanol
  • 204 HOLLMANN Juri
  • 205 NORSGAARD Mathias
  • 206 JORGENSON Matteo
  • 207 MAS Lluís
  • 21 LAMPAERT Yves
  • 21. Movistar Team
  • 211 SWIFT Connor
  • 212 CAPIOT Amaury
  • 213 DECLERCQ Benjamin
  • 214 MCLAY Daniel
  • 215 NOPPE Christophe
  • 216 RUSSO Clément
  • 217 WELTEN Bram
  • 22 ASGREEN Kasper
  • 22. Team Arkéa Samsic
  • 221 HOULE Hugo
  • 222 BRUSSENSKIY Gleb
  • 223 FEDOROV Yevgeniy
  • 224 GIDICH Yevgeniy
  • 225 GRUZDEV Dmitriy
  • 226 MARTINELLI Davide
  • 227 PERRY Benjamin
  • 23 BALLERINI Davide
  • 23. Astana - Premier Tech
  • 231 DE BACKER Bert
  • 232 DEBUSSCHERE Jens
  • 233 JAUREGUI Quentin
  • 234 LECROQ Jérémy
  • 235 LEMOINE Cyril
  • 236 MOZZATO Luca
  • 237 VAN GENECHTEN Jonas
  • 24 DECLERCQ Tim
  • 24. B&B Hotels p/b KTM
  • 241 REX Laurenz
  • 242 CASTRIQUE Jonas
  • 243 DUPONT Timothy
  • 244 LIVYNS Arjen
  • 245 PAQUOT Tom
  • 246 ROBEET Ludovic
  • 247 WIRTGEN Tom
  • 25 SÉNÉCHAL Florian
  • 25. Bingoal Pauwels Sauces WB
  • 26 ŠTYBAR Zdeněk
  • 27 VAN LERBERGHE Bert
  • 3 FRISON Frederik
  • 3. Deceuninck - Quick Step
  • 31 VAN AERT Wout
  • 32 AFFINI Edoardo
  • 33 EENKHOORN Pascal
  • 34 GROENEWEGEN Dylan
  • 35 ROOSEN Timo
  • 36 TEUNISSEN Mike
  • 37 VAN HOOYDONCK Nathan
  • 4 GRIGNARD Sébastien
  • 4. Team Jumbo-Visma
  • 41 VANMARCKE Sep
  • 42 BARBIER Rudy
  • 43 BIERMANS Jenthe
  • 44 BOIVIN Guillaume
  • 45 HOFSTETTER Hugo
  • 46 WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • 47 VAN ASBROECK Tom
  • 5 SWEENY Harry
  • 5. Israel Start-Up Nation
  • 51 VAN DER POEL Mathieu
  • 52 DILLIER Silvan
  • 53 LEYSEN Senne
  • 54 MERLIER Tim
  • 55 PHILIPSEN Jasper
  • 56 RICKAERT Jonas
  • 57 VERMEERSCH Gianni
  • 6 VAN DER SANDE Tosh
  • 6. Alpecin-Fenix
  • 61 STUYVEN Jasper
  • 62 KIRSCH Alex
  • 63 LIEPIŅŠ Emīls
  • 64 PEDERSEN Mads
  • 65 SIMMONS Quinn
  • 66 SKUJIŅŠ Toms
  • 67 THEUNS Edward
  • 7 DEGENKOLB John
  • 7. Trek - Segafredo
  • 71 COLBRELLI Sonny
  • 72 HALLER Marco
  • 73 HAUSSLER Heinrich
  • 74 MILAN Jonathan
  • 75 MOHORIČ Matej
  • 76 SIEBERG Marcel
  • 77 WRIGHT Fred
  • 8. Bahrain - Victorious
  • 81 VAN AVERMAET Greg
  • 82 DEWULF Stan
  • 83 NAESEN Lawrence
  • 84 NAESEN Oliver
  • 85 SCHÄR Michael
  • 86 TOUZÉ Damien
  • 87 VAN HOECKE Gijs
  • 9. AG2R Citroën Team
  • 91 DÉMARE Arnaud
  • 92 DAVY Clément
  • 93 KÜNG Stefan
  • 94 LE GAC Olivier
  • 95 LIENHARD Fabian
  • 96 SINKELDAM Ramon
  • 97 STEWART Jake
  • DS AERTS Mario, MAES Nikolas
  • DS ALDAG Rolf, HARRIS Tim
  • DS ARNOULD Dominique, GENAUZEAU Benoit
  • DS BALDATO Fabio, PEIPER Allan
  • DS BAUER Steve, ZANINI Stefano
  • DS BOVEN Jan, VAN DONGEN Arthur
  • DS DE JONGH Steven, MEERSMAN Luc
  • DS DELOEUIL Alain, MARICHAL Thierry
  • DS DEMOL Dirk, VAN LANCKER Eric
  • DS DETILLOUX Christophe, BRANDT Christophe
  • DS ENGOULVENT Jimmy, ROUS Didier
  • DS GARCÍA ACOSTA José Vicente, LASTRAS Pablo
  • DS GÉRARD Arnaud, HINAULT Sébastien
  • DS GIRAUD Benjamin, ZAIKOV Hristo
  • DS GUESDON Frédéric, MADIOT Marc
  • DS HAYMAN Mathew, LAPAGE Lorenzo
  • DS JURDIE Julien, GUILLE Nicolas
  • DS KLIER Andreas, VANMARCKE Ken
  • DS KNAVEN Servais, LANCASTER Brett
  • DS LEYSEN Bart, ROODHOOFT Christoph
  • DS MICHAELSEN Lars, REDANT Hendrik
  • DS PEETERS Wilfried, VAN SLYCKE Rik
  • DS POITSCHKE Enrico, VALACH Ján
  • DS REEF Marc, WEST Philip
  • DS VAN DER SCHUEREN Hilaire, DE NEEF Steven
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 2. tip
Kdo bude třetí? Napište jméno.
  • 1 GILBERT Philippe
  • 1. Lotto Soudal
  • 10. Groupama - FDJ
  • 101 VALGREN Michael
  • 102 BISSEGGER Stefan
  • 103 DOCKER Mitchell
  • 104 LANGEVELD Sebastian
  • 105 RUTSCH Jonas
  • 106 SCULLY Tom
  • 107 VAN DEN BERG Julius
  • 11 SAGAN Peter
  • 11. EF Education - Nippo
  • 111 LAPORTE Christophe
  • 112 ALLEGAERT Piet
  • 113 BOHLI Tom
  • 114 DRUCKER Jempy
  • 115 FINÉ Eddy
  • 116 CARVALHO Andre
  • 117 SAJNOK Szymon
  • 12 POLITT Nils
  • 12. Cofidis, Solutions Crédits
  • 121 KRISTOFF Alexander
  • 122 BJERG Mikkel
  • 123 BYSTRØM Sven Erik
  • 124 GAVIRIA Fernando
  • 125 LAENGEN Vegard Stake
  • 126 OLIVEIRA Rui
  • 127 TRENTIN Matteo
  • 13 BODNAR Maciej
  • 13. UAE-Team Emirates
  • 131 VAN BAARLE Dylan
  • 132 BASSO Leonardo
  • 133 DOULL Owain
  • 134 GOŁAŚ Michał
  • 135 KWIATKOWSKI Michał
  • 136 MOSCON Gianni
  • 137 ROWE Luke
  • 14 MEEUS Jordi
  • 14. INEOS Grenadiers
  • 141 TURGIS Anthony
  • 142 TERPSTRA Niki
  • 143 BOASSON HAGEN Edvald
  • 144 MAITRE Florian
  • 145 PETIT Adrien
  • 146 SOUPE Geoffrey
  • 147 VAN GESTEL Dries
  • 15 OSS Daniel
  • 15. Team TotalEnergies
  • 151 DURBRIDGE Luke
  • 152 BAUER Jack
  • 153 BEWLEY Sam
  • 154 JUUL-JENSEN Christopher
  • 155 PEÁK Barnabás
  • 156 STANNARD Robert
  • 16 SAGAN Juraj
  • 16. Team BikeExchange
  • 161 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
  • 162 BARBIER Pierre
  • 163 CARISEY Clément
  • 164 DELETTRE Alexandre
  • 165 JENSEN August
  • 166 RAJOVIĆ Dušan
  • 167 TRARIEUX Julien
  • 17 SCHACHMANN Maximilian
  • 17. DELKO
  • 171 KRAGH ANDERSEN Søren
  • 172 ARNDT Nikias
  • 173 BOL Cees
  • 174 EEKHOFF Nils
  • 175 KANTER Max
  • 176 PEDERSEN Casper
  • 177 SÜTTERLIN Jasha
  • 18. Team DSM
  • 181 VAN DER HOORN Taco
  • 182 DE GENDT Aimé
  • 183 DEVRIENDT Tom
  • 184 KREDER Wesley
  • 185 PLANCKAERT Baptiste
  • 186 VAN MELSEN Kévin
  • 187 VANSPEYBROUCK Pieter
  • 19. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 191 CAMPENAERTS Victor
  • 192 CLAEYS Dimitri
  • 193 CLARKE Simon
  • 194 GOGL Michael
  • 195 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
  • 196 NIZZOLO Giacomo
  • 197 WALSCHEID Max
  • 2 VERMEERSCH Florian
  • 2. BORA - hansgrohe
  • 20. Team Qhubeka NextHash
  • 201 GARCÍA CORTINA Iván
  • 202 CULLAIGH Gabriel
  • 203 ERVITI Imanol
  • 204 HOLLMANN Juri
  • 205 NORSGAARD Mathias
  • 206 JORGENSON Matteo
  • 207 MAS Lluís
  • 21 LAMPAERT Yves
  • 21. Movistar Team
  • 211 SWIFT Connor
  • 212 CAPIOT Amaury
  • 213 DECLERCQ Benjamin
  • 214 MCLAY Daniel
  • 215 NOPPE Christophe
  • 216 RUSSO Clément
  • 217 WELTEN Bram
  • 22 ASGREEN Kasper
  • 22. Team Arkéa Samsic
  • 221 HOULE Hugo
  • 222 BRUSSENSKIY Gleb
  • 223 FEDOROV Yevgeniy
  • 224 GIDICH Yevgeniy
  • 225 GRUZDEV Dmitriy
  • 226 MARTINELLI Davide
  • 227 PERRY Benjamin
  • 23 BALLERINI Davide
  • 23. Astana - Premier Tech
  • 231 DE BACKER Bert
  • 232 DEBUSSCHERE Jens
  • 233 JAUREGUI Quentin
  • 234 LECROQ Jérémy
  • 235 LEMOINE Cyril
  • 236 MOZZATO Luca
  • 237 VAN GENECHTEN Jonas
  • 24 DECLERCQ Tim
  • 24. B&B Hotels p/b KTM
  • 241 REX Laurenz
  • 242 CASTRIQUE Jonas
  • 243 DUPONT Timothy
  • 244 LIVYNS Arjen
  • 245 PAQUOT Tom
  • 246 ROBEET Ludovic
  • 247 WIRTGEN Tom
  • 25 SÉNÉCHAL Florian
  • 25. Bingoal Pauwels Sauces WB
  • 26 ŠTYBAR Zdeněk
  • 27 VAN LERBERGHE Bert
  • 3 FRISON Frederik
  • 3. Deceuninck - Quick Step
  • 31 VAN AERT Wout
  • 32 AFFINI Edoardo
  • 33 EENKHOORN Pascal
  • 34 GROENEWEGEN Dylan
  • 35 ROOSEN Timo
  • 36 TEUNISSEN Mike
  • 37 VAN HOOYDONCK Nathan
  • 4 GRIGNARD Sébastien
  • 4. Team Jumbo-Visma
  • 41 VANMARCKE Sep
  • 42 BARBIER Rudy
  • 43 BIERMANS Jenthe
  • 44 BOIVIN Guillaume
  • 45 HOFSTETTER Hugo
  • 46 WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • 47 VAN ASBROECK Tom
  • 5 SWEENY Harry
  • 5. Israel Start-Up Nation
  • 51 VAN DER POEL Mathieu
  • 52 DILLIER Silvan
  • 53 LEYSEN Senne
  • 54 MERLIER Tim
  • 55 PHILIPSEN Jasper
  • 56 RICKAERT Jonas
  • 57 VERMEERSCH Gianni
  • 6 VAN DER SANDE Tosh
  • 6. Alpecin-Fenix
  • 61 STUYVEN Jasper
  • 62 KIRSCH Alex
  • 63 LIEPIŅŠ Emīls
  • 64 PEDERSEN Mads
  • 65 SIMMONS Quinn
  • 66 SKUJIŅŠ Toms
  • 67 THEUNS Edward
  • 7 DEGENKOLB John
  • 7. Trek - Segafredo
  • 71 COLBRELLI Sonny
  • 72 HALLER Marco
  • 73 HAUSSLER Heinrich
  • 74 MILAN Jonathan
  • 75 MOHORIČ Matej
  • 76 SIEBERG Marcel
  • 77 WRIGHT Fred
  • 8. Bahrain - Victorious
  • 81 VAN AVERMAET Greg
  • 82 DEWULF Stan
  • 83 NAESEN Lawrence
  • 84 NAESEN Oliver
  • 85 SCHÄR Michael
  • 86 TOUZÉ Damien
  • 87 VAN HOECKE Gijs
  • 9. AG2R Citroën Team
  • 91 DÉMARE Arnaud
  • 92 DAVY Clément
  • 93 KÜNG Stefan
  • 94 LE GAC Olivier
  • 95 LIENHARD Fabian
  • 96 SINKELDAM Ramon
  • 97 STEWART Jake
  • DS AERTS Mario, MAES Nikolas
  • DS ALDAG Rolf, HARRIS Tim
  • DS ARNOULD Dominique, GENAUZEAU Benoit
  • DS BALDATO Fabio, PEIPER Allan
  • DS BAUER Steve, ZANINI Stefano
  • DS BOVEN Jan, VAN DONGEN Arthur
  • DS DE JONGH Steven, MEERSMAN Luc
  • DS DELOEUIL Alain, MARICHAL Thierry
  • DS DEMOL Dirk, VAN LANCKER Eric
  • DS DETILLOUX Christophe, BRANDT Christophe
  • DS ENGOULVENT Jimmy, ROUS Didier
  • DS GARCÍA ACOSTA José Vicente, LASTRAS Pablo
  • DS GÉRARD Arnaud, HINAULT Sébastien
  • DS GIRAUD Benjamin, ZAIKOV Hristo
  • DS GUESDON Frédéric, MADIOT Marc
  • DS HAYMAN Mathew, LAPAGE Lorenzo
  • DS JURDIE Julien, GUILLE Nicolas
  • DS KLIER Andreas, VANMARCKE Ken
  • DS KNAVEN Servais, LANCASTER Brett
  • DS LEYSEN Bart, ROODHOOFT Christoph
  • DS MICHAELSEN Lars, REDANT Hendrik
  • DS PEETERS Wilfried, VAN SLYCKE Rik
  • DS POITSCHKE Enrico, VALACH Ján
  • DS REEF Marc, WEST Philip
  • DS VAN DER SCHUEREN Hilaire, DE NEEF Steven
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 3. tip

Soutěž: Tipujte vítěze Vuelta 2021 a vyhrajte ceny v hodnotě 1 511 Kč!

Poslední závod letošní cyklistické sezony je tady! Startuje tipovačka Vuelta 2021. Tipujeme v modernější formě na Dojeto.cz. Vyplňte soutěžní formulář a vyhrajte ceny v...


Pořadí poslední etapy

Celkové pořadí po poslední etapě

Výsledky tipovačky Lombardie 2021

Odkaz pro kontrolu vyhodnocení tipů Lombardie.

Výsledky tipovačky týmů Lombardie 2021

Výsledky přesné trefy