Soutěžní formulář

Údaje o tipujícím

Vyplňte údaje, ať vás můžeme přiřadit k dalším tipům. Náš systém vyhodnocení je zvláště citlivý na správné a vždy stejné vyplnění jména a příjmení. Pište jméno vždy ve stejném tvaru.
Vaše emailová adresa
Email máš špatný tvar. Zkuste ho opravit.
Není vyplněn email
Vaše jméno
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněno jméno
Vaše příjmení
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněno příjmení

Závod

Vyberte závod, který tipujete
  • - vyberte závod -
  • Eschborn-Frankfurt
  • Paříž – Roubaix
- vyberte závod -
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn závod
Číslo etapy
-
+
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Typ závodu
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Číslo etapy
-
+
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Typ závodu
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!

Tipujte celkového vítěze - Eschborn-Frankfurt

Tipujte celkového vítěze - jako číslo etapy dejte 0. Pro každou další etapu zvolte číslo etapy. Začněte psát a vyberte jezdce z našeptávače. Nutno vybrat z našeptávače, aby byl tip platný. Je možné, že budete muset na jezdce ze seznamu kliknout 2x. Omlouváme se za technickou chybu.
Uzávěrka tipů na etapu
Uzávěrky tipů i s profilem etapy najdete pod tímto formulářem. Startovní listina. Někteří jezdci mohou chybět z důvodu nekompletní soupisky. Zkopírujte je z odkazu.
Kdo bude první? Napište jméno.
  • 245  ADRIÀ Roger
  • 2.  AG2R Citroën Team
  • 1  ALMEIDA João
  • 10. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 101  BEVIN Patrick
  • 102  BIERMANS Jenthe
  • 103  BRÄNDLE Matthias
  • 104  DE MARCHI Alessandro
  • 105  HOFSTETTER Hugo
  • 106  RENARD Alexis
  • 107  VAHTRA Norman
  • 11  GALLOPIN Tony
  • 11.  Israel Start-Up Nation
  • 111  DEKKER David
  • 112  EENKHOORN Pascal
  • 113  VAN EMDEN Jos
  • 114  BENNETT George
  • 115  PFINGSTEN Christoph
  • 116  TOLHOEK Antwan
  • 117  KOOIJ Olav
  • 12  BERTHET Clément
  • 12.  Team Jumbo-Visma
  • 121  ARCAS Jorge
  • 122  CATALDO Dario
  • 123  GARCÍA CORTINA Iván
  • 124  CULLAIGH Gabriel
  • 125  JORGENSON Matteo
  • 126  RUBIO Einer Augusto
  • 127  VILLELLA Davide
  • 13  JULLIEN Anthony
  • 13.  Movistar Team
  • 131  GROVES Kaden
  • 132  KANGERT Tanel
  • 133  KONYCHEV Alexander
  • 134  HEPBURN Michael
  • 135  PEÁK Barnabás
  • 136  GRMAY Tsgabu
  • 137  SMITH Dion
  • 14  PETERS Nans
  • 14.  Team BikeExchange
  • 141  CONCA Filippo
  • 142  VERVLOESEM Xandres
  • 143  DEGENKOLB John
  • 144  GOOSSENS Kobe
  • 145  MARCZYŃSKI Tomasz
  • 146  OLDANI Stefano
  • 147  WELLENS Tim
  • 15  VAN HOECKE Gijs
  • 15.  Lotto Soudal
  • 151  ARNDT Nikias
  • 152  COMBAUD Romain
  • 153  HINDLEY Jai
  • 154  KANTER Max
  • 155  MÄRKL Niklas
  • 156  ROCHE Nicolas
  • 157  STORK Florian
  • 16  VENDRAME Andrea
  • 16.  Team DSM
  • 161  BARBERO Carlos
  • 162  BENNETT Sean
  • 163  CLARKE Simon
  • 164  FRANKINY Kilian
  • 165  POWER Robert
  • 166  WALSCHEID Max
  • 167  WIŚNIOWSKI Łukasz
  • 17  WARBASSE Larry
  • 17. Team Qhubeka NextHash
  • 171  GHEBREIGZABHIER Amanuel
  • 172  LIEPIŅŠ Emīls
  • 173  MULLEN Ryan
  • 174  QUARTERMAN Charlie
  • 175  SKUJIŅŠ Toms
  • 176  THEUNS Edward
  • 177  TIBERI Antonio
  • 18. Trek - Segafredo
  • 181  BJERG Mikkel
  • 182  COVI Alessandro
  • 183  GAVIRIA Fernando
  • 184  MARCATO Marco
  • 185  RICHEZE Maximiliano
  • 186  TROIA Oliviero
  • 187  ULISSI Diego
  • 19. UAE-Team Emirates
  • 191  TULETT Ben
  • 192  MEURISSE Xandro
  • 193  RICKAERT Jonas
  • 194  DILLIER Silvan
  • 195  SBARAGLI Kristian
  • 196  LEYSEN Senne
  • 197  TAMINIAUX Lionel
  • 2  CAVAGNA Rémi
  • 2.  AG2R Citroën Team
  • 20.  Alpecin-Fenix
  • 201  ZAKARIN Ilnur
  • 202  NEKRASOV Denis
  • 203  NYCH Artem
  • 204  KOCHETKOV Pavel
  • 205  CANOLA Marco
  • 206  SHALUNOV Evgeny
  • 207  BOEV Igor
  • 21  BOARO Manuele
  • 21. Gazprom - RusVelo
  • 211  ANIOŁKOWSKI Stanisław
  • 212  BROŻYNA Piotr
  • 213  PALUTA Michał
  • 214  MACIEJUK Filip
  • 215  OWSIAN Łukasz
  • 216  PATERSKI Maciej
  • 217  STOSZ Patryk
  • 22  FEDOROV Yevgeniy
  • 22.  Poland
  • 23  MARTINELLI Davide
  • 24  PRONSKIY Vadim
  • 25  SOBRERO Matteo
  • 26  STALNOV Nikita
  • 27  GREGAARD Jonas
  • 3  DECLERCQ Tim
  • 3.  Astana - Premier Tech
  • 31  BAUHAUS Phil
  • 32  CAPECCHI Eros
  • 33  INKELAAR Kevin
  • 34  HAUSSLER Heinrich
  • 35  MOHORIČ Matej
  • 36  SIEBERG Marcel
  • 37  TEUNS Dylan
  • 4  GARRISON Ian
  • 4.  Bahrain - Victorious
  • 5  HODEG Álvaro José
  • 5.  BORA - hansgrohe
  • 51  LAPORTE Christophe
  • 52  BOHLI Tom
  • 53  VIVIANI Attilio
  • 54  FERNÁNDEZ Rubén
  • 55  SABATINI Fabio
  • 56  BERHANE Natnael
  • 6  HONORÉ Mikkel Frølich
  • 6. Cofidis, Solutions Crédits
  • 61  ACKERMANN Pascal
  • 61  ARROYAVE Daniel
  • 62  ALEOTTI Giovanni
  • 62  BEPPU Fumiyuki
  • 63  BODNAR Maciej
  • 63  EL FARES Julien
  • 64  BURGHARDT Marcus
  • 64  LANGEVELD Sebastian
  • 65  FABBRO Matteo
  • 65  OWEN Logan
  • 66  PÖSTLBERGER Lukas
  • 66  SCULLY Tom
  • 67  SCHWARZMANN Michael
  • 67  VAN DEN BERG Julius
  • 7  STEELS Stijn
  • 7. EF Education - Nippo
  • 71  BONNET William
  • 72  DAVY Clément
  • 73  DUCHESNE Antoine
  • 74  LIENHARD Fabian
  • 75  SEIGLE Romain
  • 76  STEWART Jake
  • 77  VALTER Attila
  • 8.  Groupama - FDJ
  • 81  AMADOR Andrey
  • 82  DOULL Owain
  • 83  GEOGHEGAN HART Tao
  • 84  GOŁAŚ Michał
  • 85  MOSCON Gianni
  • 86  KWIATKOWSKI Michał
  • 87  ROWE Luke
  • 9.  INEOS Grenadiers
  • 91  GHIRMAY HAILU Biniam
  • 92  HERMANS Quinten
  • 93  PASQUALON Andrea
  • 94  ROTA Lorenzo
  • 95  VAN DER HOORN Taco
  • 96  VANSPEYBROUCK Pieter
  • 97  ZIMMERMANN Georg
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 1. tip
Kdo bude druhý? Napište jméno.
  • 245  ADRIÀ Roger
  • 2.  AG2R Citroën Team
  • 1  ALMEIDA João
  • 10. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 101  BEVIN Patrick
  • 102  BIERMANS Jenthe
  • 103  BRÄNDLE Matthias
  • 104  DE MARCHI Alessandro
  • 105  HOFSTETTER Hugo
  • 106  RENARD Alexis
  • 107  VAHTRA Norman
  • 11  GALLOPIN Tony
  • 11.  Israel Start-Up Nation
  • 111  DEKKER David
  • 112  EENKHOORN Pascal
  • 113  VAN EMDEN Jos
  • 114  BENNETT George
  • 115  PFINGSTEN Christoph
  • 116  TOLHOEK Antwan
  • 117  KOOIJ Olav
  • 12  BERTHET Clément
  • 12.  Team Jumbo-Visma
  • 121  ARCAS Jorge
  • 122  CATALDO Dario
  • 123  GARCÍA CORTINA Iván
  • 124  CULLAIGH Gabriel
  • 125  JORGENSON Matteo
  • 126  RUBIO Einer Augusto
  • 127  VILLELLA Davide
  • 13  JULLIEN Anthony
  • 13.  Movistar Team
  • 131  GROVES Kaden
  • 132  KANGERT Tanel
  • 133  KONYCHEV Alexander
  • 134  HEPBURN Michael
  • 135  PEÁK Barnabás
  • 136  GRMAY Tsgabu
  • 137  SMITH Dion
  • 14  PETERS Nans
  • 14.  Team BikeExchange
  • 141  CONCA Filippo
  • 142  VERVLOESEM Xandres
  • 143  DEGENKOLB John
  • 144  GOOSSENS Kobe
  • 145  MARCZYŃSKI Tomasz
  • 146  OLDANI Stefano
  • 147  WELLENS Tim
  • 15  VAN HOECKE Gijs
  • 15.  Lotto Soudal
  • 151  ARNDT Nikias
  • 152  COMBAUD Romain
  • 153  HINDLEY Jai
  • 154  KANTER Max
  • 155  MÄRKL Niklas
  • 156  ROCHE Nicolas
  • 157  STORK Florian
  • 16  VENDRAME Andrea
  • 16.  Team DSM
  • 161  BARBERO Carlos
  • 162  BENNETT Sean
  • 163  CLARKE Simon
  • 164  FRANKINY Kilian
  • 165  POWER Robert
  • 166  WALSCHEID Max
  • 167  WIŚNIOWSKI Łukasz
  • 17  WARBASSE Larry
  • 17. Team Qhubeka NextHash
  • 171  GHEBREIGZABHIER Amanuel
  • 172  LIEPIŅŠ Emīls
  • 173  MULLEN Ryan
  • 174  QUARTERMAN Charlie
  • 175  SKUJIŅŠ Toms
  • 176  THEUNS Edward
  • 177  TIBERI Antonio
  • 18. Trek - Segafredo
  • 181  BJERG Mikkel
  • 182  COVI Alessandro
  • 183  GAVIRIA Fernando
  • 184  MARCATO Marco
  • 185  RICHEZE Maximiliano
  • 186  TROIA Oliviero
  • 187  ULISSI Diego
  • 19. UAE-Team Emirates
  • 191  TULETT Ben
  • 192  MEURISSE Xandro
  • 193  RICKAERT Jonas
  • 194  DILLIER Silvan
  • 195  SBARAGLI Kristian
  • 196  LEYSEN Senne
  • 197  TAMINIAUX Lionel
  • 2  CAVAGNA Rémi
  • 2.  AG2R Citroën Team
  • 20.  Alpecin-Fenix
  • 201  ZAKARIN Ilnur
  • 202  NEKRASOV Denis
  • 203  NYCH Artem
  • 204  KOCHETKOV Pavel
  • 205  CANOLA Marco
  • 206  SHALUNOV Evgeny
  • 207  BOEV Igor
  • 21  BOARO Manuele
  • 21. Gazprom - RusVelo
  • 211  ANIOŁKOWSKI Stanisław
  • 212  BROŻYNA Piotr
  • 213  PALUTA Michał
  • 214  MACIEJUK Filip
  • 215  OWSIAN Łukasz
  • 216  PATERSKI Maciej
  • 217  STOSZ Patryk
  • 22  FEDOROV Yevgeniy
  • 22.  Poland
  • 23  MARTINELLI Davide
  • 24  PRONSKIY Vadim
  • 25  SOBRERO Matteo
  • 26  STALNOV Nikita
  • 27  GREGAARD Jonas
  • 3  DECLERCQ Tim
  • 3.  Astana - Premier Tech
  • 31  BAUHAUS Phil
  • 32  CAPECCHI Eros
  • 33  INKELAAR Kevin
  • 34  HAUSSLER Heinrich
  • 35  MOHORIČ Matej
  • 36  SIEBERG Marcel
  • 37  TEUNS Dylan
  • 4  GARRISON Ian
  • 4.  Bahrain - Victorious
  • 5  HODEG Álvaro José
  • 5.  BORA - hansgrohe
  • 51  LAPORTE Christophe
  • 52  BOHLI Tom
  • 53  VIVIANI Attilio
  • 54  FERNÁNDEZ Rubén
  • 55  SABATINI Fabio
  • 56  BERHANE Natnael
  • 6  HONORÉ Mikkel Frølich
  • 6. Cofidis, Solutions Crédits
  • 61  ACKERMANN Pascal
  • 61  ARROYAVE Daniel
  • 62  ALEOTTI Giovanni
  • 62  BEPPU Fumiyuki
  • 63  BODNAR Maciej
  • 63  EL FARES Julien
  • 64  BURGHARDT Marcus
  • 64  LANGEVELD Sebastian
  • 65  FABBRO Matteo
  • 65  OWEN Logan
  • 66  PÖSTLBERGER Lukas
  • 66  SCULLY Tom
  • 67  SCHWARZMANN Michael
  • 67  VAN DEN BERG Julius
  • 7  STEELS Stijn
  • 7. EF Education - Nippo
  • 71  BONNET William
  • 72  DAVY Clément
  • 73  DUCHESNE Antoine
  • 74  LIENHARD Fabian
  • 75  SEIGLE Romain
  • 76  STEWART Jake
  • 77  VALTER Attila
  • 8.  Groupama - FDJ
  • 81  AMADOR Andrey
  • 82  DOULL Owain
  • 83  GEOGHEGAN HART Tao
  • 84  GOŁAŚ Michał
  • 85  MOSCON Gianni
  • 86  KWIATKOWSKI Michał
  • 87  ROWE Luke
  • 9.  INEOS Grenadiers
  • 91  GHIRMAY HAILU Biniam
  • 92  HERMANS Quinten
  • 93  PASQUALON Andrea
  • 94  ROTA Lorenzo
  • 95  VAN DER HOORN Taco
  • 96  VANSPEYBROUCK Pieter
  • 97  ZIMMERMANN Georg
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 2. tip
Kdo bude třetí? Napište jméno.
  • 245  ADRIÀ Roger
  • 2.  AG2R Citroën Team
  • 1  ALMEIDA João
  • 10. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 101  BEVIN Patrick
  • 102  BIERMANS Jenthe
  • 103  BRÄNDLE Matthias
  • 104  DE MARCHI Alessandro
  • 105  HOFSTETTER Hugo
  • 106  RENARD Alexis
  • 107  VAHTRA Norman
  • 11  GALLOPIN Tony
  • 11.  Israel Start-Up Nation
  • 111  DEKKER David
  • 112  EENKHOORN Pascal
  • 113  VAN EMDEN Jos
  • 114  BENNETT George
  • 115  PFINGSTEN Christoph
  • 116  TOLHOEK Antwan
  • 117  KOOIJ Olav
  • 12  BERTHET Clément
  • 12.  Team Jumbo-Visma
  • 121  ARCAS Jorge
  • 122  CATALDO Dario
  • 123  GARCÍA CORTINA Iván
  • 124  CULLAIGH Gabriel
  • 125  JORGENSON Matteo
  • 126  RUBIO Einer Augusto
  • 127  VILLELLA Davide
  • 13  JULLIEN Anthony
  • 13.  Movistar Team
  • 131  GROVES Kaden
  • 132  KANGERT Tanel
  • 133  KONYCHEV Alexander
  • 134  HEPBURN Michael
  • 135  PEÁK Barnabás
  • 136  GRMAY Tsgabu
  • 137  SMITH Dion
  • 14  PETERS Nans
  • 14.  Team BikeExchange
  • 141  CONCA Filippo
  • 142  VERVLOESEM Xandres
  • 143  DEGENKOLB John
  • 144  GOOSSENS Kobe
  • 145  MARCZYŃSKI Tomasz
  • 146  OLDANI Stefano
  • 147  WELLENS Tim
  • 15  VAN HOECKE Gijs
  • 15.  Lotto Soudal
  • 151  ARNDT Nikias
  • 152  COMBAUD Romain
  • 153  HINDLEY Jai
  • 154  KANTER Max
  • 155  MÄRKL Niklas
  • 156  ROCHE Nicolas
  • 157  STORK Florian
  • 16  VENDRAME Andrea
  • 16.  Team DSM
  • 161  BARBERO Carlos
  • 162  BENNETT Sean
  • 163  CLARKE Simon
  • 164  FRANKINY Kilian
  • 165  POWER Robert
  • 166  WALSCHEID Max
  • 167  WIŚNIOWSKI Łukasz
  • 17  WARBASSE Larry
  • 17. Team Qhubeka NextHash
  • 171  GHEBREIGZABHIER Amanuel
  • 172  LIEPIŅŠ Emīls
  • 173  MULLEN Ryan
  • 174  QUARTERMAN Charlie
  • 175  SKUJIŅŠ Toms
  • 176  THEUNS Edward
  • 177  TIBERI Antonio
  • 18. Trek - Segafredo
  • 181  BJERG Mikkel
  • 182  COVI Alessandro
  • 183  GAVIRIA Fernando
  • 184  MARCATO Marco
  • 185  RICHEZE Maximiliano
  • 186  TROIA Oliviero
  • 187  ULISSI Diego
  • 19. UAE-Team Emirates
  • 191  TULETT Ben
  • 192  MEURISSE Xandro
  • 193  RICKAERT Jonas
  • 194  DILLIER Silvan
  • 195  SBARAGLI Kristian
  • 196  LEYSEN Senne
  • 197  TAMINIAUX Lionel
  • 2  CAVAGNA Rémi
  • 2.  AG2R Citroën Team
  • 20.  Alpecin-Fenix
  • 201  ZAKARIN Ilnur
  • 202  NEKRASOV Denis
  • 203  NYCH Artem
  • 204  KOCHETKOV Pavel
  • 205  CANOLA Marco
  • 206  SHALUNOV Evgeny
  • 207  BOEV Igor
  • 21  BOARO Manuele
  • 21. Gazprom - RusVelo
  • 211  ANIOŁKOWSKI Stanisław
  • 212  BROŻYNA Piotr
  • 213  PALUTA Michał
  • 214  MACIEJUK Filip
  • 215  OWSIAN Łukasz
  • 216  PATERSKI Maciej
  • 217  STOSZ Patryk
  • 22  FEDOROV Yevgeniy
  • 22.  Poland
  • 23  MARTINELLI Davide
  • 24  PRONSKIY Vadim
  • 25  SOBRERO Matteo
  • 26  STALNOV Nikita
  • 27  GREGAARD Jonas
  • 3  DECLERCQ Tim
  • 3.  Astana - Premier Tech
  • 31  BAUHAUS Phil
  • 32  CAPECCHI Eros
  • 33  INKELAAR Kevin
  • 34  HAUSSLER Heinrich
  • 35  MOHORIČ Matej
  • 36  SIEBERG Marcel
  • 37  TEUNS Dylan
  • 4  GARRISON Ian
  • 4.  Bahrain - Victorious
  • 5  HODEG Álvaro José
  • 5.  BORA - hansgrohe
  • 51  LAPORTE Christophe
  • 52  BOHLI Tom
  • 53  VIVIANI Attilio
  • 54  FERNÁNDEZ Rubén
  • 55  SABATINI Fabio
  • 56  BERHANE Natnael
  • 6  HONORÉ Mikkel Frølich
  • 6. Cofidis, Solutions Crédits
  • 61  ACKERMANN Pascal
  • 61  ARROYAVE Daniel
  • 62  ALEOTTI Giovanni
  • 62  BEPPU Fumiyuki
  • 63  BODNAR Maciej
  • 63  EL FARES Julien
  • 64  BURGHARDT Marcus
  • 64  LANGEVELD Sebastian
  • 65  FABBRO Matteo
  • 65  OWEN Logan
  • 66  PÖSTLBERGER Lukas
  • 66  SCULLY Tom
  • 67  SCHWARZMANN Michael
  • 67  VAN DEN BERG Julius
  • 7  STEELS Stijn
  • 7. EF Education - Nippo
  • 71  BONNET William
  • 72  DAVY Clément
  • 73  DUCHESNE Antoine
  • 74  LIENHARD Fabian
  • 75  SEIGLE Romain
  • 76  STEWART Jake
  • 77  VALTER Attila
  • 8.  Groupama - FDJ
  • 81  AMADOR Andrey
  • 82  DOULL Owain
  • 83  GEOGHEGAN HART Tao
  • 84  GOŁAŚ Michał
  • 85  MOSCON Gianni
  • 86  KWIATKOWSKI Michał
  • 87  ROWE Luke
  • 9.  INEOS Grenadiers
  • 91  GHIRMAY HAILU Biniam
  • 92  HERMANS Quinten
  • 93  PASQUALON Andrea
  • 94  ROTA Lorenzo
  • 95  VAN DER HOORN Taco
  • 96  VANSPEYBROUCK Pieter
  • 97  ZIMMERMANN Georg
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 3. tip

Tipujte celkového vítěze - Paříž – Roubaix

Tipujte celkového vítěze - jako číslo etapy dejte 0. Pro každou další etapu zvolte číslo etapy. Začněte psát a vyberte jezdce z našeptávače. Nutno vybrat z našeptávače, aby byl tip platný. Je možné, že budete muset na jezdce ze seznamu kliknout 2x. Omlouváme se za technickou chybu.
Uzávěrka tipů na etapu
Uzávěrky tipů i s profilem etapy najdete pod tímto formulářem. Startovní listina. Někteří jezdci mohou chybět z důvodu nekompletní soupisky. Zkopírujte je z odkazu.
Kdo bude první? Napište jméno.
  • 1. Team Jumbo-Visma
  • 1 ROGLIČ Primož
  • 10. Deceuninck - Quick Step
  • 101 CARTHY Hugh
  • 102 CAICEDO Jonathan Klever
  • 103 CAMARGO Diego Andrés
  • 104 CARR Simon
  • 105 CRADDOCK Lawson
  • 106 KEUKELEIRE Jens
  • 107 CORT Magnus
  • 108 SCULLY Tom
  • 11 BOUCHARD Geoffrey
  • 11. EF Education - Nippo
  • 111 BIZKARRA Mikel
  • 112 AZPARREN Xabier Mikel
  • 113 BOU Joan
  • 114 ITURRIA Mikel
  • 115 LOBATO Juan José
  • 116 MARTÍN Gotzon
  • 117 MATÉ Luis Ángel
  • 118 SOTO Antonio Jesús
  • 12 CALMEJANE Lilian
  • 12. Euskaltel - Euskadi
  • 121 DÉMARE Arnaud
  • 122 GENIETS Kevin
  • 123 GUARNIERI Jacopo
  • 124 LE GAC Olivier
  • 125 LUDVIGSSON Tobias
  • 126 MOLARD Rudy
  • 127 ROUX Anthony
  • 128 SINKELDAM Ramon
  • 13 CHAMPOUSSIN Clément
  • 13. Groupama - FDJ
  • 131 BERNAL Egan
  • 132 CARAPAZ Richard
  • 133 NARVÁEZ Jhonatan
  • 134 PIDCOCK Thomas
  • 135 PUCCIO Salvatore
  • 136 SIVAKOV Pavel
  • 137 VAN BAARLE Dylan
  • 138 YATES Adam
  • 14 CHEREL Mikaël
  • 14. INEOS Grenadiers
  • 141 MEINTJES Louis
  • 142 EIKING Odd Christian
  • 143 HIRT Jan
  • 144 KREDER Wesley
  • 145 MINALI Riccardo
  • 146 PETILLI Simone
  • 147 TAARAMÄE Rein
  • 148 VAN MELSEN Kévin
  • 15 DEWULF Stan
  • 15. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 151 VANMARCKE Sep
  • 152 BERWICK Sebastian
  • 153 CATAFORD Alexander
  • 154 CIMOLAI Davide
  • 155 EINHORN Itamar
  • 156 NIV Guy
  • 157 PICCOLI James
  • 158 WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • 16 PRODHOMME Nicolas
  • 16. Israel Start-Up Nation
  • 161 KRON Andreas
  • 162 CRAS Steff
  • 163 FRISON Frederik
  • 164 HOLMES Matthew
  • 165 MONIQUET Sylvain
  • 166 VAN GILS Maxim
  • 167 VANHOUCKE Harm
  • 168 VERMEERSCH Florian
  • 17 TOUZÉ Damien
  • 17. Lotto Soudal
  • 171 MAS Enric
  • 172 ERVITI Imanol
  • 173 JACOBS Johan
  • 174 LÓPEZ Miguel Ángel
  • 175 OLIVEIRA Nelson
  • 176 ROJAS José Joaquín
  • 177 VALVERDE Alejandro
  • 178 VERONA Carlos
  • 18 VENTURINI Clément
  • 18. Movistar Team
  • 181 MATTHEWS Michael
  • 182 HAMILTON Lucas
  • 183 HOWSON Damien
  • 184 MEZGEC Luka
  • 185 NIEVE Mikel
  • 186 SCHULTZ Nick
  • 187 STANNARD Robert
  • 188 ZEITS Andrey
  • 19. Team BikeExchange
  • 191 BARDET Romain
  • 192 ARENSMAN Thymen
  • 193 DAINESE Alberto
  • 194 DENZ Nico
  • 195 HAGA Chad
  • 196 HAMILTON Chris
  • 197 STORER Michael
  • 198 TUSVELD Martijn
  • 2 BOUWMAN Koen
  • 2. AG2R Citroën Team
  • 20. Team DSM
  • 201 ARU Fabio
  • 202 ARMÉE Sander
  • 203 BROWN Connor
  • 204 CLAEYS Dimitri
  • 205 HENAO Sergio
  • 206 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
  • 207 LINDEMAN Bert-Jan
  • 208 SUNDERLAND Dylan
  • 21 VINE Jay
  • 21. Team Qhubeka NextHash
  • 211 CICCONE Giulio
  • 212 BRAMBILLA Gianluca
  • 213 ELISSONDE Kenny
  • 214 KIRSCH Alex
  • 215 LÓPEZ Juan Pedro
  • 216 NIBALI Antonio
  • 217 REIJNEN Kiel
  • 218 SIMMONS Quinn
  • 22 BAYER Tobias
  • 22. Trek - Segafredo
  • 221 DE LA CRUZ David
  • 222 DOMBROWSKI Joe
  • 223 GIBBONS Ryan
  • 224 MAJKA Rafał
  • 225 MOLANO Juan Sebastián
  • 226 OLIVEIRA Rui
  • 227 POLANC Jan
  • 228 TRENTIN Matteo
  • 23 DE TIER Floris
  • 23. UAE-Team Emirates
  • 24 KRIEGER Alexander
  • 25 MODOLO Sacha
  • 26 PHILIPSEN Jasper
  • 27 PLANCKAERT Edward
  • 28 THWAITES Scott
  • 3 GESINK Robert
  • 3. Alpecin-Fenix
  • 31 VLASOV Aleksandr
  • 32 ARANBURU Alex
  • 33 FRAILE Omar
  • 34 IZAGIRRE Gorka
  • 35 IZAGIRRE Ion
  • 36 NATAROV Yuriy
  • 37 RODRÍGUEZ Óscar
  • 38 SÁNCHEZ Luis León
  • 4 HOFSTEDE Lennard
  • 4. Astana - Premier Tech
  • 41 LANDA Mikel
  • 42 ARASHIRO Yukiya
  • 43 CARUSO Damiano
  • 44 HAIG Jack
  • 45 MÄDER Gino
  • 46 PADUN Mark
  • 47 POELS Wout
  • 48 TRATNIK Jan
  • 5 KRUIJSWIJK Steven
  • 5. Bahrain - Victorious
  • 51 GROßSCHARTNER Felix
  • 52 BENEDETTI Cesare
  • 53 GAMPER Patrick
  • 54 LAAS Martin
  • 55 MEEUS Jordi
  • 56 PALZER Anton
  • 57 SCHACHMANN Maximilian
  • 58 ZWIEHOFF Ben
  • 6 KUSS Sepp
  • 6. BORA - hansgrohe
  • 61 NAVARRO Daniel
  • 62 BOL Jetse
  • 63 CABEDO Óscar
  • 64 CANAL Carlos
  • 65 MADRAZO Ángel
  • 66 OKAMIKA Ander
  • 67 RUBIO Diego
  • 68 SANCHEZ Pelayo
  • 7 OOMEN Sam
  • 7. Burgos-BH
  • 71 LASTRA Jonathan
  • 72 ABERASTURI Jon
  • 73 AMEZQUETA Julen
  • 74 BAGÜES Aritz
  • 75 CEPEDA Jefferson Alveiro
  • 76 CUADROS Álvaro
  • 77 LAZKANO Oier
  • 78 MARTÍN Sergio Roman
  • 8 VAN HOOYDONCK Nathan
  • 8. Caja Rural - Seguros RGA
  • 81 MARTIN Guillaume
  • 82 ALLEGAERT Piet
  • 83 BARCELÓ Fernando
  • 84 FINÉ Eddy
  • 85 HERRADA Jesús
  • 86 HERRADA José
  • 87 MORIN Emmanuel
  • 88 ROCHAS Rémy
  • 9. Cofidis, Solutions Crédits
  • 91 JAKOBSEN Fabio
  • 92 BAGIOLI Andrea
  • 93 ČERNÝ Josef
  • 94 KNOX James
  • 95 SÉNÉCHAL Florian
  • 96 ŠTYBAR Zdeněk
  • 97 VAN LERBERGHE Bert
  • 98 VANSEVENANT Mauri
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 1. tip
Kdo bude druhý? Napište jméno.
  • 1. Team Jumbo-Visma
  • 1 ROGLIČ Primož
  • 10. Deceuninck - Quick Step
  • 101 CARTHY Hugh
  • 102 CAICEDO Jonathan Klever
  • 103 CAMARGO Diego Andrés
  • 104 CARR Simon
  • 105 CRADDOCK Lawson
  • 106 KEUKELEIRE Jens
  • 107 CORT Magnus
  • 108 SCULLY Tom
  • 11 BOUCHARD Geoffrey
  • 11. EF Education - Nippo
  • 111 BIZKARRA Mikel
  • 112 AZPARREN Xabier Mikel
  • 113 BOU Joan
  • 114 ITURRIA Mikel
  • 115 LOBATO Juan José
  • 116 MARTÍN Gotzon
  • 117 MATÉ Luis Ángel
  • 118 SOTO Antonio Jesús
  • 12 CALMEJANE Lilian
  • 12. Euskaltel - Euskadi
  • 121 DÉMARE Arnaud
  • 122 GENIETS Kevin
  • 123 GUARNIERI Jacopo
  • 124 LE GAC Olivier
  • 125 LUDVIGSSON Tobias
  • 126 MOLARD Rudy
  • 127 ROUX Anthony
  • 128 SINKELDAM Ramon
  • 13 CHAMPOUSSIN Clément
  • 13. Groupama - FDJ
  • 131 BERNAL Egan
  • 132 CARAPAZ Richard
  • 133 NARVÁEZ Jhonatan
  • 134 PIDCOCK Thomas
  • 135 PUCCIO Salvatore
  • 136 SIVAKOV Pavel
  • 137 VAN BAARLE Dylan
  • 138 YATES Adam
  • 14 CHEREL Mikaël
  • 14. INEOS Grenadiers
  • 141 MEINTJES Louis
  • 142 EIKING Odd Christian
  • 143 HIRT Jan
  • 144 KREDER Wesley
  • 145 MINALI Riccardo
  • 146 PETILLI Simone
  • 147 TAARAMÄE Rein
  • 148 VAN MELSEN Kévin
  • 15 DEWULF Stan
  • 15. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 151 VANMARCKE Sep
  • 152 BERWICK Sebastian
  • 153 CATAFORD Alexander
  • 154 CIMOLAI Davide
  • 155 EINHORN Itamar
  • 156 NIV Guy
  • 157 PICCOLI James
  • 158 WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • 16 PRODHOMME Nicolas
  • 16. Israel Start-Up Nation
  • 161 KRON Andreas
  • 162 CRAS Steff
  • 163 FRISON Frederik
  • 164 HOLMES Matthew
  • 165 MONIQUET Sylvain
  • 166 VAN GILS Maxim
  • 167 VANHOUCKE Harm
  • 168 VERMEERSCH Florian
  • 17 TOUZÉ Damien
  • 17. Lotto Soudal
  • 171 MAS Enric
  • 172 ERVITI Imanol
  • 173 JACOBS Johan
  • 174 LÓPEZ Miguel Ángel
  • 175 OLIVEIRA Nelson
  • 176 ROJAS José Joaquín
  • 177 VALVERDE Alejandro
  • 178 VERONA Carlos
  • 18 VENTURINI Clément
  • 18. Movistar Team
  • 181 MATTHEWS Michael
  • 182 HAMILTON Lucas
  • 183 HOWSON Damien
  • 184 MEZGEC Luka
  • 185 NIEVE Mikel
  • 186 SCHULTZ Nick
  • 187 STANNARD Robert
  • 188 ZEITS Andrey
  • 19. Team BikeExchange
  • 191 BARDET Romain
  • 192 ARENSMAN Thymen
  • 193 DAINESE Alberto
  • 194 DENZ Nico
  • 195 HAGA Chad
  • 196 HAMILTON Chris
  • 197 STORER Michael
  • 198 TUSVELD Martijn
  • 2 BOUWMAN Koen
  • 2. AG2R Citroën Team
  • 20. Team DSM
  • 201 ARU Fabio
  • 202 ARMÉE Sander
  • 203 BROWN Connor
  • 204 CLAEYS Dimitri
  • 205 HENAO Sergio
  • 206 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
  • 207 LINDEMAN Bert-Jan
  • 208 SUNDERLAND Dylan
  • 21 VINE Jay
  • 21. Team Qhubeka NextHash
  • 211 CICCONE Giulio
  • 212 BRAMBILLA Gianluca
  • 213 ELISSONDE Kenny
  • 214 KIRSCH Alex
  • 215 LÓPEZ Juan Pedro
  • 216 NIBALI Antonio
  • 217 REIJNEN Kiel
  • 218 SIMMONS Quinn
  • 22 BAYER Tobias
  • 22. Trek - Segafredo
  • 221 DE LA CRUZ David
  • 222 DOMBROWSKI Joe
  • 223 GIBBONS Ryan
  • 224 MAJKA Rafał
  • 225 MOLANO Juan Sebastián
  • 226 OLIVEIRA Rui
  • 227 POLANC Jan
  • 228 TRENTIN Matteo
  • 23 DE TIER Floris
  • 23. UAE-Team Emirates
  • 24 KRIEGER Alexander
  • 25 MODOLO Sacha
  • 26 PHILIPSEN Jasper
  • 27 PLANCKAERT Edward
  • 28 THWAITES Scott
  • 3 GESINK Robert
  • 3. Alpecin-Fenix
  • 31 VLASOV Aleksandr
  • 32 ARANBURU Alex
  • 33 FRAILE Omar
  • 34 IZAGIRRE Gorka
  • 35 IZAGIRRE Ion
  • 36 NATAROV Yuriy
  • 37 RODRÍGUEZ Óscar
  • 38 SÁNCHEZ Luis León
  • 4 HOFSTEDE Lennard
  • 4. Astana - Premier Tech
  • 41 LANDA Mikel
  • 42 ARASHIRO Yukiya
  • 43 CARUSO Damiano
  • 44 HAIG Jack
  • 45 MÄDER Gino
  • 46 PADUN Mark
  • 47 POELS Wout
  • 48 TRATNIK Jan
  • 5 KRUIJSWIJK Steven
  • 5. Bahrain - Victorious
  • 51 GROßSCHARTNER Felix
  • 52 BENEDETTI Cesare
  • 53 GAMPER Patrick
  • 54 LAAS Martin
  • 55 MEEUS Jordi
  • 56 PALZER Anton
  • 57 SCHACHMANN Maximilian
  • 58 ZWIEHOFF Ben
  • 6 KUSS Sepp
  • 6. BORA - hansgrohe
  • 61 NAVARRO Daniel
  • 62 BOL Jetse
  • 63 CABEDO Óscar
  • 64 CANAL Carlos
  • 65 MADRAZO Ángel
  • 66 OKAMIKA Ander
  • 67 RUBIO Diego
  • 68 SANCHEZ Pelayo
  • 7 OOMEN Sam
  • 7. Burgos-BH
  • 71 LASTRA Jonathan
  • 72 ABERASTURI Jon
  • 73 AMEZQUETA Julen
  • 74 BAGÜES Aritz
  • 75 CEPEDA Jefferson Alveiro
  • 76 CUADROS Álvaro
  • 77 LAZKANO Oier
  • 78 MARTÍN Sergio Roman
  • 8 VAN HOOYDONCK Nathan
  • 8. Caja Rural - Seguros RGA
  • 81 MARTIN Guillaume
  • 82 ALLEGAERT Piet
  • 83 BARCELÓ Fernando
  • 84 FINÉ Eddy
  • 85 HERRADA Jesús
  • 86 HERRADA José
  • 87 MORIN Emmanuel
  • 88 ROCHAS Rémy
  • 9. Cofidis, Solutions Crédits
  • 91 JAKOBSEN Fabio
  • 92 BAGIOLI Andrea
  • 93 ČERNÝ Josef
  • 94 KNOX James
  • 95 SÉNÉCHAL Florian
  • 96 ŠTYBAR Zdeněk
  • 97 VAN LERBERGHE Bert
  • 98 VANSEVENANT Mauri
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 2. tip
Kdo bude třetí? Napište jméno.
  • 1. Team Jumbo-Visma
  • 1 ROGLIČ Primož
  • 10. Deceuninck - Quick Step
  • 101 CARTHY Hugh
  • 102 CAICEDO Jonathan Klever
  • 103 CAMARGO Diego Andrés
  • 104 CARR Simon
  • 105 CRADDOCK Lawson
  • 106 KEUKELEIRE Jens
  • 107 CORT Magnus
  • 108 SCULLY Tom
  • 11 BOUCHARD Geoffrey
  • 11. EF Education - Nippo
  • 111 BIZKARRA Mikel
  • 112 AZPARREN Xabier Mikel
  • 113 BOU Joan
  • 114 ITURRIA Mikel
  • 115 LOBATO Juan José
  • 116 MARTÍN Gotzon
  • 117 MATÉ Luis Ángel
  • 118 SOTO Antonio Jesús
  • 12 CALMEJANE Lilian
  • 12. Euskaltel - Euskadi
  • 121 DÉMARE Arnaud
  • 122 GENIETS Kevin
  • 123 GUARNIERI Jacopo
  • 124 LE GAC Olivier
  • 125 LUDVIGSSON Tobias
  • 126 MOLARD Rudy
  • 127 ROUX Anthony
  • 128 SINKELDAM Ramon
  • 13 CHAMPOUSSIN Clément
  • 13. Groupama - FDJ
  • 131 BERNAL Egan
  • 132 CARAPAZ Richard
  • 133 NARVÁEZ Jhonatan
  • 134 PIDCOCK Thomas
  • 135 PUCCIO Salvatore
  • 136 SIVAKOV Pavel
  • 137 VAN BAARLE Dylan
  • 138 YATES Adam
  • 14 CHEREL Mikaël
  • 14. INEOS Grenadiers
  • 141 MEINTJES Louis
  • 142 EIKING Odd Christian
  • 143 HIRT Jan
  • 144 KREDER Wesley
  • 145 MINALI Riccardo
  • 146 PETILLI Simone
  • 147 TAARAMÄE Rein
  • 148 VAN MELSEN Kévin
  • 15 DEWULF Stan
  • 15. Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
  • 151 VANMARCKE Sep
  • 152 BERWICK Sebastian
  • 153 CATAFORD Alexander
  • 154 CIMOLAI Davide
  • 155 EINHORN Itamar
  • 156 NIV Guy
  • 157 PICCOLI James
  • 158 WÜRTZ SCHMIDT Mads
  • 16 PRODHOMME Nicolas
  • 16. Israel Start-Up Nation
  • 161 KRON Andreas
  • 162 CRAS Steff
  • 163 FRISON Frederik
  • 164 HOLMES Matthew
  • 165 MONIQUET Sylvain
  • 166 VAN GILS Maxim
  • 167 VANHOUCKE Harm
  • 168 VERMEERSCH Florian
  • 17 TOUZÉ Damien
  • 17. Lotto Soudal
  • 171 MAS Enric
  • 172 ERVITI Imanol
  • 173 JACOBS Johan
  • 174 LÓPEZ Miguel Ángel
  • 175 OLIVEIRA Nelson
  • 176 ROJAS José Joaquín
  • 177 VALVERDE Alejandro
  • 178 VERONA Carlos
  • 18 VENTURINI Clément
  • 18. Movistar Team
  • 181 MATTHEWS Michael
  • 182 HAMILTON Lucas
  • 183 HOWSON Damien
  • 184 MEZGEC Luka
  • 185 NIEVE Mikel
  • 186 SCHULTZ Nick
  • 187 STANNARD Robert
  • 188 ZEITS Andrey
  • 19. Team BikeExchange
  • 191 BARDET Romain
  • 192 ARENSMAN Thymen
  • 193 DAINESE Alberto
  • 194 DENZ Nico
  • 195 HAGA Chad
  • 196 HAMILTON Chris
  • 197 STORER Michael
  • 198 TUSVELD Martijn
  • 2 BOUWMAN Koen
  • 2. AG2R Citroën Team
  • 20. Team DSM
  • 201 ARU Fabio
  • 202 ARMÉE Sander
  • 203 BROWN Connor
  • 204 CLAEYS Dimitri
  • 205 HENAO Sergio
  • 206 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
  • 207 LINDEMAN Bert-Jan
  • 208 SUNDERLAND Dylan
  • 21 VINE Jay
  • 21. Team Qhubeka NextHash
  • 211 CICCONE Giulio
  • 212 BRAMBILLA Gianluca
  • 213 ELISSONDE Kenny
  • 214 KIRSCH Alex
  • 215 LÓPEZ Juan Pedro
  • 216 NIBALI Antonio
  • 217 REIJNEN Kiel
  • 218 SIMMONS Quinn
  • 22 BAYER Tobias
  • 22. Trek - Segafredo
  • 221 DE LA CRUZ David
  • 222 DOMBROWSKI Joe
  • 223 GIBBONS Ryan
  • 224 MAJKA Rafał
  • 225 MOLANO Juan Sebastián
  • 226 OLIVEIRA Rui
  • 227 POLANC Jan
  • 228 TRENTIN Matteo
  • 23 DE TIER Floris
  • 23. UAE-Team Emirates
  • 24 KRIEGER Alexander
  • 25 MODOLO Sacha
  • 26 PHILIPSEN Jasper
  • 27 PLANCKAERT Edward
  • 28 THWAITES Scott
  • 3 GESINK Robert
  • 3. Alpecin-Fenix
  • 31 VLASOV Aleksandr
  • 32 ARANBURU Alex
  • 33 FRAILE Omar
  • 34 IZAGIRRE Gorka
  • 35 IZAGIRRE Ion
  • 36 NATAROV Yuriy
  • 37 RODRÍGUEZ Óscar
  • 38 SÁNCHEZ Luis León
  • 4 HOFSTEDE Lennard
  • 4. Astana - Premier Tech
  • 41 LANDA Mikel
  • 42 ARASHIRO Yukiya
  • 43 CARUSO Damiano
  • 44 HAIG Jack
  • 45 MÄDER Gino
  • 46 PADUN Mark
  • 47 POELS Wout
  • 48 TRATNIK Jan
  • 5 KRUIJSWIJK Steven
  • 5. Bahrain - Victorious
  • 51 GROßSCHARTNER Felix
  • 52 BENEDETTI Cesare
  • 53 GAMPER Patrick
  • 54 LAAS Martin
  • 55 MEEUS Jordi
  • 56 PALZER Anton
  • 57 SCHACHMANN Maximilian
  • 58 ZWIEHOFF Ben
  • 6 KUSS Sepp
  • 6. BORA - hansgrohe
  • 61 NAVARRO Daniel
  • 62 BOL Jetse
  • 63 CABEDO Óscar
  • 64 CANAL Carlos
  • 65 MADRAZO Ángel
  • 66 OKAMIKA Ander
  • 67 RUBIO Diego
  • 68 SANCHEZ Pelayo
  • 7 OOMEN Sam
  • 7. Burgos-BH
  • 71 LASTRA Jonathan
  • 72 ABERASTURI Jon
  • 73 AMEZQUETA Julen
  • 74 BAGÜES Aritz
  • 75 CEPEDA Jefferson Alveiro
  • 76 CUADROS Álvaro
  • 77 LAZKANO Oier
  • 78 MARTÍN Sergio Roman
  • 8 VAN HOOYDONCK Nathan
  • 8. Caja Rural - Seguros RGA
  • 81 MARTIN Guillaume
  • 82 ALLEGAERT Piet
  • 83 BARCELÓ Fernando
  • 84 FINÉ Eddy
  • 85 HERRADA Jesús
  • 86 HERRADA José
  • 87 MORIN Emmanuel
  • 88 ROCHAS Rémy
  • 9. Cofidis, Solutions Crédits
  • 91 JAKOBSEN Fabio
  • 92 BAGIOLI Andrea
  • 93 ČERNÝ Josef
  • 94 KNOX James
  • 95 SÉNÉCHAL Florian
  • 96 ŠTYBAR Zdeněk
  • 97 VAN LERBERGHE Bert
  • 98 VANSEVENANT Mauri
Políčko je vyžadováno!
Není vyplněn 3. tip

Soutěž: Tipujte vítěze Vuelta 2021 a vyhrajte ceny v hodnotě 1 511 Kč!

Poslední závod letošní cyklistické sezony je tady! Startuje tipovačka Vuelta 2021. Tipujeme v modernější formě na Dojeto.cz. Vyplňte soutěžní formulář a vyhrajte ceny v...

Eschborn-Frankfurt 19.9.2021
Paříž-Roubaix 3.10.2021

Pořadí poslední etapy

P.JezdecTýmyČasBody
1ROGLIČ PrimožTeam Jumbo-Visma0:44:0250
2CORT MagnusEF Education - Nippo0:1435
3ARENSMAN ThymenTeam DSM0:5225
4ČERNÝ JosefDeceuninck - Quick Step1:1620
5HAGA ChadTeam DSM1:4318
6BERNAL EganINEOS Grenadiers1:4916
7GROßSCHARTNER FelixBORA - hansgrohe1:5214
8KRUIJSWIJK StevenTeam Jumbo-Visma,,12
9MAS EnricMovistar Team2:0410
10IZAGIRRE IonAstana - Premier Tech2:068
11DE LA CRUZ DavidUAE-Team Emirates2:146
12DENZ NicoTeam DSM2:174
13CRADDOCK LawsonEF Education - Nippo2:223
14POLANC JanUAE-Team Emirates2:242
15SCULLY TomEF Education - Nippo2:341

Celkové pořadí po poslední etapě

P.JezdecTýmyČasBody
1ROGLIČ PrimožTeam Jumbo-Visma11:55:2950
2MAS EnricMovistar Team4:4235
3HAIG JackBahrain - Victorious7:4025
4YATES AdamINEOS Grenadiers9:0620
5MÄDER GinoBahrain - Victorious11:3318
6BERNAL EganINEOS Grenadiers13:2716
7DE LA CRUZ DavidUAE-Team Emirates18:3314
8KUSS SeppTeam Jumbo-Visma18:5512
9MARTIN GuillaumeCofidis, Solutions Crédits20:2710
10GROßSCHARTNER FelixBORA - hansgrohe22:228
11EIKING Odd ChristianIntermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:146
12KRUIJSWIJK StevenTeam Jumbo-Visma2:424
13LÓPEZ Juan PedroTrek - Segafredo7:213
14BOUCHARD GeoffreyAG2R Citroën Team1:092
15ROCHAS RémyCofidis, Solutions Crédits4:321

Výsledky tipovačky Vuelta 2021

Odkaz pro kontrolu vyhodnocení tipů Polska.
Odkaz pro kontrolu vyhodnocení tipů Vuelta.

P.+/-Jméno0123456789101112131415161718192021Celkový součet
1Marek Jančuš667587326393475091760858025026891938035701309
2Domi Nik6675873278935070916905263255026866896335701294
3Jajda Škrabánek66758720959350509161050802501668911106035501273
4Martin Dvořák7075722663935009169310559250106884936335701224
5Ján Jačisko66758720289351501106302722550068891055035701209
6Pavel Kori7075105267893725091760503525502885046335701208
7Miroslav Grim70785414788538091690110292501668911105355701204
8Rudolf Halačka705077209593650917001032525030889168630701194
9Ondřej Markalous66758724639325509178050632502688995760621182
10Tomáš Pavlík667587202893970914605278250106866936335851178
11+3Miroslav Fuja856077201038550080600508025006880398035851162
12+5Aleš Němeček70758726289350191760218250093958976501051150
13Vojtěch Růžička668587349593500917002782500688293600681147
14-4Miloslav Vančát66758732639397091634662325087091891535531146
15Matěj Švec6675872678935109135095255025050647635701137
16Josef K.705010526636350709176050025500689506345701130
17+1Miroslav Országh6650873278934720917005280026850456335851114
18+7Tomas Filip667587207893500913505045250218807376351051104
19-9Petr Bohdálek667587202893595075781053800027089110133501093
19Jan Šlechta66917712858475091694226325506938039630701093
21-1Toník (Yetti) Jelínek668787202893520917605243250166880396335701091
22Patrik Hrubý667211060853508945095000117080806055701083
23Dominik Zděnek66758720309367091700502925027084781355701075
24Petr Franc6693872028854808361007525008880636335701070
25+1David Kocian6675872660936350916902632502066397635701058
26-5Pavel Dinuš66758720789350915105263250295349539351051
27+3Inka Vančátová6675622078854208976000101093953562351051029
28+1Patrik Zděnek66508728689342075510500250262570935935731016
29-2František Novotný10168521830584708970350450147080781953701015
30+3Ondřej Grim66938730959335091460060250045806301051014
30-2Dezider Bachorec6658020959350091510524505027050536335701014
32Petr Hofik66755726451053550110001693250045826516073984
33+1Josef Bílek6083753295935608936400000708693132070975
34+2Patrik Macháček05714639348209153350552500937847633573961
35+3Vita Fous665087307893490916340400164591930670936
36+3Filip Vávra6668220289335064220952525073884110105570917
37-6František Stejskal6675577885472089510508030250502563250916
38+2Martin Křišťál6650110201885008963895700117080105570907
39+2Giuseppe Spinaci6675572628935012110531850452508931440078905
40-5Michal Litvan6666872078935219161010350023084431060889
41-4Roman Hrouzek666877202893008963020250118880110630883
42Pavel Valchář66500093490754509553501150808035570862
43Miroslav Mahel66625217605815075450127525106850950050835
44+1Šárka Miškovová665030285809161006025014888468132050806
45+3Jaroslav Slowik50501712856506180700115086688050772
46-2Jan Pečený707556403093009169106903006886760
47-1František Bednár66938730639315275610245010304739
48-1Iveta Bednárová505052142893635011053301850068220724
49Roman Kubík666330189308900055250388886200050721
50Matuš Jančuš66758720189363509185016664
51Pavel Zona1019387203093511910567
52Tomáš Držmíšek66686230639335091450553
53Pavel Mikšátko8568521828583509169300507
54+1Monika Zemanová6650014001203945135007062050444
55+1Jan Cerny0014001801625060512550506405350422
56-2Radek Doškář000060930005305005003559400
57Martin Kuča7050936517500354
58Jan Moravec669372304049350
59Richard Stepan04350035011041800260
60Lukáš Dubský667562203
61Vladimír Bláha86167514191
62Ronald Plaček50502458182
63Miroslav Zlámal101101
64Petr Křůmal5050100
65Viktor Hula50000050
66Tomáš Džmíšek00402226
67Miloš Petrů2424
68Jana Šopikova00
68Jan Kysilko00
68Fratnišek Novotný00

Výsledky tipovačky týmů Vuelta 2021

P.+/-Tým0123456789101112131415161718192021Celkový součet
1DvoJaFu221210236661942711515028119231572117550102042532371931052253595
2ZAMETACÍ VŮZ2022432796620127117010026519801001907550182442211771861051903551
3Mladé pušky198247261801832791655027321505618475018136228171199702083296
4+1BIDON TEAM20222523176119279125632922071810212675010254198188152502453237
5-1Domestifikátor2022182798818924911212225721301371255050223918697143801403178
6Autíci20222520086103291941002761472013817328021832571752935732837
7Inkognito19823623670146186990180980524550013106160183139351052337

Výsledky přesné trefy

P.JménoTref
1Domi Nik14
2Pavel Kori13
2Matěj Švec13
2Ján Jačisko13
2Jajda Škrabánek13
6Tomáš Pavlík12
6Ondřej Markalous12
6Miroslav Grim12
6Miloslav Vančát12
6Marek Jančuš12
6Josef K.12
12Vojtěch Růžička11
12Rudolf Halačka11
12Patrik Zděnek11
12Patrik Hrubý11
12Miroslav Országh11
12Miroslav Fuja11
12Martin Dvořák11
12Jan Šlechta11
12Dezider Bachorec11
12Aleš Němeček11
22Toník (Yetti) Jelínek10
22Tomas Filip10
22Petr Franc10
22Petr Bohdálek10
22Pavel Dinuš10
22Miroslav Mahel10
22Josef Bílek10
22David Kocian10
30Vita Fous9
30Roman Hrouzek9
30Martin Křišťál9
30Inka Vančátová9
30František Stejskal9
30František Novotný9
30Dominik Zděnek9
37Šárka Miškovová8
37Petr Hofik8
37Pavel Valchář8
37Ondřej Grim8
37Michal Litvan8
37Jan Pečený8
37Iveta Bednárová8
37Filip Vávra8
45Roman Kubík7
45Patrik Macháček7
45Matuš Jančuš7
45Jaroslav Slowik7
45Giuseppe Spinaci7
50František Bednár6
51Pavel Zona5
51Pavel Mikšátko5
51Monika Zemanová5
54Tomáš Držmíšek4
54Radek Doškář4
54Martin Kuča4
54Jan Cerny4
58Ronald Plaček3
58Jan Moravec3
60Vladimír Bláha2
60Richard Stepan2
60Petr Křůmal2
60Lukáš Dubský2
64Viktor Hula1
64Miroslav Zlámal1
66Tomáš Džmíšek0
66Miloš Petrů0
66Jana Šopikova0
66Jan Kysilko0
66Fratnišek Novotný0